Zatoka szpiegów

i

Autor: TVP

seriale

Zatoka szpiegów - powtórki. Kiedy i gdzie oglądać poprzednie odcinki serialu?

2023-12-15 7:11

Na początku stycznia 2024 roku Telewizja Polska wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu historycznego, który ma szansę stać się prawdziwym hitem. Fabuła Zatoki szpiegów oparta jest na prawdziwych wydarzeniach, takich jak wizyta w Gdyni pancernika „Bismarck”, czy przechwycenia danych o misjach niemieckich okrętów podwodnych, a w obsadzie pojawiają się takie nazwiska jak: Bartosz Gelner, Karolina Kominek, Mariusz Bonaszewski, Wiktoria Supryn, Michał Balicki czy też Maria Świłpa. Czy Telewizja Polska zaplanowała powtórki odcinków Zatoki Szpiegów?

Za reżyserię Zatoki szpiegów odpowiada Michał Rogalski, za scenariusz - Michał Godzic i Wojciech Lepianka, za zdjęcia - Maciej Lisiecki, natomiast scenografię stworzyła Karina Baran. Akcja najnowszego serialu historycznego produkcji Telewizji Polskiej rozgrywa się w Gdyni i Gdańsku latem 1940 roku. Nie zabraknie spektakularnych akcji, skomplikowanych relacji szpiega i jego polskiego opiekuna oraz trudnej wojennej miłości. 

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zatoka szpiegów - o czym jest serial?

Franz Neumann (Bartosz Gelner) jest młodym porucznikiem Abwehry. Wywodzi się z dobrej niemieckiej rodziny od lat mieszkającej w Gdańsku, ale któregoś dnia odkrywa swoje polskie pochodzenie. Kiedy jego ukochana zostaje zamordowana przez Niemców, decyduje się zostać polskim szpiegiem. Franz przeżywa trudną, wojenną miłość. Na swojej drodze spotka dwie fascynujące kobiety, z którymi łączą go skomplikowane relacje: Annę (Maria Świłpa) - Polkę wychowaną na styku dwóch kultur i dwóch wrogich narodów - oraz Gretę (Karolina Kominek) - Niemkę, która nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest jedynie narzędziem szpiegowskiej intrygi.

Zagrożony dekonspiracją, okłamywany przez najbliższych, prowadzony przez cynicznego „opiekuna” Engela (Michał Balicki), młody oficer musi wybierać pomiędzy lojalnością wobec rodziny, wiernością ojczyźnie a miłością do kobiety… a nawet dwóch kobiet.

Zatoka szpiegów - powtórki

Zatoka szpiegów składa się z 9 odcinków, które będą emitowane co niedzielę, o godzinie 20:20 w TVP1, począwszy od 7 stycznia 2024 roku. Najpewniej odcinki serialu będą ponownie emitowane w czwartki o godzinie 00:20 w TVP Seriale oraz w piątki o godzinie 23:20 w TVP1. Wszystkie odcinki produkcji będą również dostępne w TVP VOD.