Cichopek i Kurzajewski

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Kurzajewski nie ma zaufania do Cichopek? Mowa o "chorobliwej zazdrości"

2023-12-12 9:08

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą jedną z najgorętszych par show-biznesu. Cichopek wyleciała kilka dni temu do USA, gdzie prowadzić ma świąteczne koncerty. W mediach pojawiły się informacje, że dziennikarz zmienił swoje plany i wcześniej dołączył do ukochanej. Czyżby Kurzajewski miał problemy z zaufaniem?

Prowadzący popularne "Pytanie na śniadanie" już od dawna nie kryją swojego związku. Z wielkim entuzjazmem, planują już nawet swoją ślubną ceremonię. Teraz, pojawiły się spekulacje, że para miałaby się pobrać w okolicach Bożego Narodzenia. Ślub miałby odbyć się w USA, gdzie przebywa aktualnie Kasia Cichopek. Pojawiły się również doniesienia o "chorobliwej zazdrości" Kurzajewskiego.

Maciej Kurzajewski w towarzystwie Dody! Czy Katarzyna Cichopek powinna być zaniepokojona? To zdjęcie mówi wiele!

Maciej Kurzajewski poleciał do USA żeby "pilnować" Kasi Cichopek?

Zgodnie z planem, Kasia Cichopek wyjechała do USA, by prowadzić świąteczne koncerty dla Polonii. Maciej Kurzajewski miał dołączyć do partnerki, w późniejszym terminie. Wszystko wskazuje na to, że znany prezenter wybrał się do Stanów wcześniej. W mediach krąży informacja, że Kurzajewski chciał mieć ukochaną przy sobie i nie kusić losu. W sieci pojawił się spekulacje, że może chodzić o "chorobliwą zazdrość" gwiazdora.

Nie wiadomo jak długo Maciej Kurzajewski spędzi w USA, wiadomo jednak, że Katarzyna Cichopek będzie prowadziła "Wielkie Kolędowanie" niemal do samych świąt. Czy Kurzajewski będzie jej towarzyszył do końca wyjazdu? A może para wybierze się na szybki ślub do Las Vegas? Tego internauci dowiedzą się zapewne niedługo. Zakochani pochwalili się zdjęciem ze słonecznego Chicago.

Plany ślubne Cichopek i Kurzajewskiego legły w gruzach. Smaszcz cieszy się ich niepowodzeniem?

Katarzyna Cichopek to polska prezenterka telewizyjna i gwiazda z serialu "M jak miłość". Z wykształcenia jest psychologiem, ale nie pracuje czynnie w wyuczonym zawodzie. W 2022 roku wzięła rozwód z Marcinem Hakielem, o którym było głośno, niemal we wszystkich polskich mediach.

Maciej Kurzajewski to polski prezenter radiowo-telewizyjny i dziennikarz sportowy. Do 2020 roku był w małżeństwie z Pauliną Smaszcz. Razem z Cichopek prowadzą poranne pasmo TVP - "Pytanie na śniadanie".

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zwiedzają świat