Magdalena Cielecka w końcu opowiedziała o relacji z Bartoszem Gelnerem

i

Autor: WBF

W końcu się przyznała. Magdalena Cielecka o związku z młodszym od siebie Gelnerem

2022-04-06 10:04

Magdalena Cielecka należy do tego grona gwiazd, które zainteresowaniem cieszą się nie ze względu na kolejne kontrowersje, a ze względu na swoje umiejętności. Aktorka uważnie dozuje informacje, które podaje w mediach i nie obnosi się za bardzo ze swoim związkiem z młodszym o 16 lat Bartoszem Gelnerem. W końcu się przełamała i zdradziła więcej.

Magdalena Cielecka w lutym tego roku świętowała swoje 50 urodziny. Aktorka nigdy nie była szczególnie wylewna w mediach i zawsze z rozwaga dozowała, co chce przekazać prasie, a co zostawić dla siebie. Na próżno też szukać kontrowersji czy dramatów z jej udziałem. Cielecka skupiła się na karierze, a kojarzyć możemy ją z „Chyłki”, „Belfra”, „Zjednoczonych stanów miłości” czy z „Córek dancingu”. Mały wyjątek zrobiła dla „Wysokich obcasów”, gdzie opowiedziała trochę więcej o swoim związku z Bartoszem Gelnerem i dzielącej ich różnicy.

ZOBACZ TEŻ: Kourtney Kardashian wzięła sekretny ślub! Ceremonia odbyła się w Las Vegas

FIT PRANK - Jak oszukać na wadze? Kasia Węsierska ujawnia SEKRETY | ESKA XD - Fit vlog #45

Mam pełną tego świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuje go przez pryzmat wieku, tylko tego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. Moje życie jest tu i teraz, takie. Jestem w nim na całość – zdradziła.

Nie od dziś też wiadomo, że choć kariera Cieleckiej jest jak najbardziej udana, tak kosztem tego jest brak potomka. Aktorka nie ma problemu z faktem, że z racji wieku już nie może pozwolić sobie na wszystko. Nie ma jednak zamiaru na siłę walczyć z metryką.

Uważam, że na żadnym etapie życia nie ma jednych drzwi, które albo zamykają się na dobre, albo otwierają, tylko tych drzwi, furtek, większych, mniejszych, jest więcej, bo każde takie wejście/wyjście prowadzi do innej sfery - stwierdziła. I na przykład tak zwane drzwi zawodowe mogą być otwarte, a te - najogólniej mówiąc - życiowe zamknięte. I odwrotnie. Czasem to idzie w parze. A bywają okresy, że wszystkie drzwi są otwarte albo wszystkie zamknięte, bo przecież są takie momenty, kiedy nic nam nie wychodzi. Mam 50 lat, więc oczywiste, że wiele drzwi jest przede mną zamkniętych – dziennikarz dopytał więc, co już jest przed aktorką z racji wieku zamknięte.

Macierzyństwo. Z racji wieku, biologii - tego już nie doświadczę – odpowiedziała otwarcie.