Top of the Top Sopot Festival 2019 - DZIEŃ 3. Kto wystąpi 15 sierpnia podczas festiwalu?

2019-08-15 18:35
Maryla Rodowicz
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Top of the Top Sopot Festival powraca! Podobnie do lat ubiegłych, na deskach Opery Leśnej zaprezentują się najpopularniejsi artyści z Polski i z zagranicy. Nie zabraknie idoli każdego pokolenia. Trzeci dzień imprezy będzie niezwykle refleksyjny. W trakcie jego trwania, usłyszymy najpopularniejsze stare polskie piosenki. Czyje występy zobaczymy podczas trzeciego dnia Top of the Top Sopot Festival? Sprawdź już teraz na ESKA.pl.

Top of the Top Sopot Festival 2019 - dzień 3 to doskonała okazja, by powspominać najpopularniejsze polskie utwory. Dla wszystkich tych, którzy planują spędzić swój wieczór z festiwalem, bardzo istotne jest, kto na nim wystąpi. Zapewniamy, że o doskonałe samopoczucie publiczności oraz widzów zgromadzonych przed telewizorami zadbają artyści reprezentujący różne pokolenia. Zarówno młodsi, jak i starsi odbiorcy znajdą na pewno coś dla siebie! Tradycyjnie, poza polskimi gwiazdami, na scenie zaprezentują się również zagraniczni przedstawiciele sceny muzycznej, którzy wykonają swoje ponadczasowe przeboje.

Top of the Top Sopot Festival 2019 DZIEŃ 3 - kto wystąpi?

Pierwsza część drugiego dnia imprezy organizowanej przez stację TVN oraz miasto Sopot odbędzie się pod hasłem PRZEBOJE Z WINYLA. W trakcie jej trwania, usłyszymy największe stare hity, które podbijały serca słuchaczy w naszym kraju, a dziś cieszą się statusem kultowych. Druga część wieczoru to natomiast PRZEBOJE WOLNEJ POLSKI, czyli opowieść o przemianach, jakie zaszły w naszym kraju. Podczas koncertów wystąpią: Maryla Rodowicz, Wilki, Michał Szpak, Pectus feat. Kasia Popowska, Sławek Uniatowski, Skaldowie, Urszula, Patrycja Markowska & Grzegorz Markowski, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Brathanki, Halina Mlynkova, Jary Odział Zamknięty, Chłopcy z Placu Broni, Golden Life i Aleksandra Gintrowska.

Jeśli chodzi o gości zagranicznych, to na scenie zobaczymy dwie niezwykle popularne niegdyś wokalistki - Maggie Reilly, która wylansowała takie hity jak Moonlight Shadow czy Everytime We Touch oraz Diana King, której wielki przebój Shy Guy podbijał listy przebojów w 1995 roku.

Eska Hit Challenge - Szczygieł / Kumór
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze