Pechowy rok koncertowy w Polsce! Oni odwołali występy w ostatniej chwili

2019-08-13 15:08 MK
Ariana Grande
Autor: AP/EAST NEWS

To lato zapowiadało się naprawdę emocjonująco pod względem ilości koncertów wielkich gwiazd muzyki. Wielu fanów miało okazję zobaczyć swoich największych idoli po raz pierwszy. I o ile części z nich się to udało, tak niektórzy musieli przełknąć smak goryczy, bowiem show, na które czekali zostało odwołane. W ciągu zaledwie kilku miesięcy, planowane występy odwołało aż pięciu światowej sławy artystów. Kto taki? Przypominamy już teraz na ESKA.pl.

Odwołane koncerty w Polsce to najgorszy możliwy scenariusz dla wszystkich fanów muzyki. Organizatorzy najpopularniejszych festiwali z roku na rok podnoszą poprzeczkę jeszcze wyżej pod względem zapraszanych artystów. Podobnie w przypadku agencji koncertowych, które starają się ściągnąć do naszego kraju najpopularniejszych twórców muzycznych. W tym roku, muzyczne lato zapowiadało się naprawdę niesamowicie! Dla wielu fanów właśnie takie było, ale znajdą się też tacy, którzy nie będą go mile wspominać. Trzeba przyznać, że 2019 rok jest naprawdę pechowy, jeśli chodzi o ilość odwołanych koncertów w Polsce. Poniżej przypominamy, kto w ostatniej chwili zrezygnował ze swojego występu u nas.

Cardi B

Tego nie spodziewali się fani raperki! Cardi B miała być największa gwiazdą drugiego dnia festiwalu Orange Warsaw Festival, jednak ze względu na zobowiązania promocyjne w Stanach Zjednoczonych, została zmuszona do odwołania koncertu. Artystkę zastąpiła Miley Cyrus.

Lil Uzi Vert

Na dwa tygodnie przed Open'er Festival 2019, Lil Uzi Vert anulował swój występ w Polsce. Jak podali organizatorzy, przyczyny odwołania koncertu nie są znane nawet im. Niedługo po ogłoszeniu tej wiadomości, podano zastępstwo w postaci A$AP Rocky'ego.

A$AP Rocky

W związku z aresztowaniem rapera w Szwecji, organizatorzy zostali zmuszeni do odwołania jego występu. A$AP Rocky trafił do więzienia za pobicie. Na szczęście, zaproszenie na Open'er Festival przyjął inny raper - Stormzy.

Ariana Grande

To był wielki cios dla wszystkich polskich Arianators! Na miesiąc przed zaplanowanym koncertem w Krakowie, organizator ogłosił, że amerykańska gwiazda nie wystąpi w naszym kraju ze względu na sprawy osobiste. Co warte podkreślenia, w 2017 roku Ariana Grande również odwołała aż dwa koncerty w naszym kraju. Miała wówczas wystąpić w Łodzi.

Banks

Ostatnim odwołanym koncertem w naszym kraju jest ten zaplanowany podczas Kraków Live Festival 2019. W związku z problemami zdrowotnymi, amerykańska wokalistka Banks została zmuszona do zrezygnowania z występu w naszym kraju. Gwiazda zapowiedziała jednak, że wynagrodzi to polskim wielbicielom.

Najnowsze