W piątki leżę w wannie w kobiecej wersji! Jak hit Taco Hemingwaya brzmi śpiewany przez dziewczynę?

2019-08-13 14:10 A.D.
Taco/Sandra
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER/ YouTube: Sandra Rugała

W piątki leżę w wannie to utwór, który możemy znaleźć na najnowszej płycie Taco Hemingwaya. Piosenka nagrana została wspólnie z Dawidem Podsiadło i opowiada o codziennych decyzjach i trudach, z jakimi zmagać muszą się gwiazdy w Polsce. Jak utwór brzmiałby zaśpiewany przez kobietę? My już wiemy! Posłuchajcie sami na ESKA.pl.

Taco i Dawid podbili listy przebojów wspólnym utworem - W piątki leżę w wannie. Piosenka pochodzi z płyty POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19 i najpewniej będzie go można usłyszeć na żywo podczas ich wspólnego koncertu w Warszawie. Numer szybko stał się przebojem nie tylko dlatego, że panowie należą do grona najpopularniejszych polskich artystów. Piosenka łatwo wpada w uchu, a refren zapamiętuje się błyskawicznie. Silni panowie śpiewający o codziennym życiu idealnie pasują do piosenki. Jak brzmiałby utwór w wykonaniu kobiety? 

Zobacz też: Osoby spod tych znaków zodiaku powinny być razem! Najlepiej dobrane pary według gwiazd

W piątki leżę w wannie - jak brzmi w wykonaniu dziewczyny? 

Sandra Rugała uwielbia swoich fanów zaskakiwać ciekawymi aranżacjami popularnych utworów. Tym razem zmierzyła się z hitem Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło. Chociaż w jej wersji jest zdecydowanie mniej rapu, to nie straciła wydźwięku ani swojego pazura. Jesteście ciekawi? Poniżej możecie posłuchać utworu w wykonaniu Sandry. 

Najnowsze