The Voice of Poland - internauci zachwyceni pierwszym odcinkiem show. Kto stał się ich faworytem?

2020-09-14 11:29 Ewelina Kulasza
The Voice of Poland
Autor: materiały prasowe

Pierwszy odcinek muzycznego programu The Voice of Poland za nami. Jurorom show oraz widzom przed telewizorami towarzyszyły spore emocje. To wszystko dzięki uczestnikom, którzy pojawili się na przesłuchaniach w ciemno, a także nowej zasadzie blokowania trenera. Kim są zachwyceni internauci? Kto stał się ich faworytem?

Wszyscy fani muzycznego programu The Voice of Poland czekali cały rok, na powrót swojego ulubionego show. W minioną sobotę 12 września miał miejsce pierwszy odcinek programu. Uczestnicy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne przed trenerami podczas przesłuchań w ciemno. Nie zabrakło wielkich emocji, ciarek na ciele oraz wzruszeń! To wszystko dzięki głosom uczestników, którzy zaskakiwali swoimi zdolnościami trenerów. Wielkie emocje wzbudził również użyty pierwszy raz w historii The Voice of Poland przycisk blokady. Nowa zasada polega na tym, że jurorzy show mogą blokować się wzajemnie podczas przesłuchań w ciemno, po to aby wyeliminować innego trenera z rozgrywki o danego uczestnika.

Pierwszy odcinek The Voice of Poland za nami, a emocje po jego emisji wciąż nie maleją. Internauci na każdym kroku pokazują jak bardzo są zachwyceni nową edycją show, a także pierwszym odcinkiem. Kto stał się ich faworytem? Który trener wzbudził największe emocje?

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

The Voice of Poland 11 - reakcje internautów

Muzyczne talent-show The Voice of Poland to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych programów telewizyjnych. W sieci po emisji pierwszego odcinka, zaczęły pojawiać się komentarze internautów odnośnie uczestników, ale również i trenerów. Największe emocje wzbudziła debiutujące w The Voice of Poland jurorka - Urszula Dudziak. Wiele osób zachwyca się nową trenerką, a jej pojawienie w programie komentują jako strzał w dziesiątkę! Niesamowite emocje wzbudził również występ Michała Matuszewskiego, który nie tylko oczarował swoim talentem jurorów, ale również widzów przed telewizorami. Uczestnik obrócił wszystkie cztery fotele, ale finalnie wybrał drużynę Urszuli Dudziak. Internauci już po pierwszym odcinku zapowiadają, że będzie to niesamowita edycja The Voice of Poland!

- Michał Matuszewski jak zagrał i zaśpiewał rozwalił mi serce. A ogólnie zapowiada się niesamowita 11 edycja

- Szczerze mówiąc nie potrafię wybrać tej jednej osoby, która zrobiła na mnie największe wrażenie, bo naprawdę spodobało mi się wiele uczestników. Zapowiada się ciekawa edycja! Ponadto te jury to strzał w 10!

- Michał jest niesamowity, to jest już mój faworyt i dla niego będę oglądać ten program. Mam nadzieję, że wygra

Najnowsze