Sandra Wawer mocno czaruje swoim głosem! Ma szansę stać się następczynią Viki Gabor?

2020-09-13 14:37 Ewelina Kulasza
Sandra Wawer i Viki Gabor
Autor: Screen z YouTube/Sandra Wawer, Mateusz Jagielski/East News Sandra Wawer i Viki Gabor

Wrzesień to miesiąc pełen emocji dla wszystkich fanów popularnego Konkursu Piosenki Dla Dzieci. Nie dość, że finał Eurowizji Junior zbliża się wielkimi krokami, to już za kilkanaście dni poznamy osobę, która będzie reprezentować nasz kraj na wielkim wydarzeniu. Czy następczynią Viki Gabor stanie się Sandra Wawer? Jej głos robi wrażenie!

Sandra Wawer mocno czaruje swoim głosem! Czy nastolatka ma szansę stać się następczynią Viki Gabor? Wszystko jest możliwe! Sandra po raz drugi zawita w programie Szansa na Sukces, jednak tym razem pojawi się w drugim półfinałowym odcinku preselekcji do Eurowizji Junior 2020. To właśnie w specjalnej edycji rozśpiewanego programu, nastąpi wybór polskiego reprezentanta, który bez wątpienia wzbudza wiele emocji. Już 26 września poznamy oficjalnego kandydata, który będzie reprezentować Polskę na Konkursie Piosenki Dla Dzieci. Czy szczęśliwcem okaże się być Sandra Wawer? To ona w 2019 roku pojawiła się na scenie w Szansie na Sukces Opole 2020 i zachwyciła jurorów oraz widzów przed telewizorami. Ponadto za swój wokal została wyróżniona przez zespół Varius Manx. Nastolatka przeżyła nie tylko niesamowitą przygodę, ale również spełniło się jedno z jej pragnień. Czy spełnienie kolejnego marzenia właśnie nadchodzi wielkimi krokami?

Szybka Seria - Viki Gabor odpowiada na pytania internautów!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sandra Wawer na Eurowizji Junior 2020?

Czy Sandra Wawer ma szansę powtórzyć sukces Roxie Węgiel, a także Viki Gabor i stać się reprezentantką Polski podczas Konkursu Eurowizji Junior 2020? Wszystko jest możliwe! Jej barwa głosu, a także występ na scenie w programie Szansa na Sukces Opole 2020 zachwycił wiele osób. Mimo iż jest jeszcze bardzo młoda, to na swoim koncie zgromadziła już wiele sukcesów. Sandra prowadzi również na YouTube swój własny kanał, gdzie publikuje nie tylko swoje występy, ale także można znaleźć tam jej autorski kawałek Mój Świat. 

Sandra wystąpi w najbliższą niedziele w Szansie na Sukces Eurowizja Junior 2020. Jej występ oceniać będą jury w składzie: Michał Wiśniewski, Cleo oraz Gromee. 

Najnowsze