Michał Matuszewski zaczynał w Must Be The Music! W The Voice of Poland 11 zachwycił utworem Wodeckiego

2020-09-12 23:04 AW
Mateusz Matuszewski
Autor: TVP

Wszystko wskazuje na to, że 11. edycja The Voice of Poland, która rozpoczęła się 12 września, będzie obfitowała w wiele powodów do prawdziwych wzruszeń. To oczywiście za sprawą niezwykle utalentowanych uczestników, których głosy zachwycą nie tylko trenerów, ale także widzów. Jednym z nich jest Michał Matuszewski, dla którego udział w The Voice of Poland nie jest telewizyjnym debiutem!

Michał Matuszewski w The Voice of Poland 11 - kim jest uczestnik programu i co o nim wiemy? Na takie emocje warto było czekać cały rok! Takiego samego zdania są z pewnością wszyscy fani The Voice of Poland po obejrzeniu występów uczestników po pierwszych Przesłuchaniach w ciemno. Nie ma żadnych wątpliwości, że w tym roku na scenie muzycznego show pojawią się niezwykłe talenty. Uczestnicy tym razem będą mogli wybierać spośród nieco zmienionego składu trenerów. Na charakterystycznych obracanych fotelach tym razem zasiadają Edyta Górniak, Michał Szpak, Tomson i Baron oraz Urszula Dudziak, która debiutuje jako trenerka The Voice of Poland. Wcześniej Dudziak miała okazję kompletować swoją drużynę w The Voice Senior. Michał Matuszewski, którego widzowie poznali w pierwszym odcinku The Voice of Poland zachwycił absolutnie wszystkich - odwrócił wszystkie cztery fotele!

Michał Matuszewski w The Voice of Poland 11 - kim jest uczestnik programu?

Dla Michała udział w The Voice of Poland nie jest debiutem telewizyjnym. Z pewnością pamiętają go fani Must Be The Music, bo to właśnie tam wokalista stawiał pierwsze kroki. Co ciekawe, Matuszewski również pojawił się w 11. edycji programu Polsatu, która emitowana była w 2016 roku. Wówczas udało mu się dojść naprawdę daleko - dotarł aż do finału programu, jednak tę edycję zwyciężyła Olga Garstka, a Michał zajął drugie miejsce. Mimo to Matuszewski kontynuował swoją karierę, a trzy lata po zakończeniu Must Be The Music, w 2019 roku, wydał swój debiutancki singiel - Nie uciekaj przed miłością. Na Przesłuchania w ciemno Michał wybrał niezwykle ambitny repertuar - Zacznij od Bacha Zbigniewa Wodeckiego. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę - uczestnik obrócił wszystkie cztery fotele! Matuszewski postanowił dołączyć do drużyny Urszuli Dudziak.

Szybka Seria - Viki Gabor odpowiada na pytania internautów!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze