The Voice of Poland 2020 - DRUŻYNA Michała Szpaka [LISTA UCZESTNIKÓW]

The Voice of Poland 2020 - DRUŻYNA Michała Szpaka [LISTA UCZESTNIKÓW]
Autor: Piotr Molecki/East News The Voice of Poland 2020 - DRUŻYNA Michała Szpaka [LISTA UCZESTNIKÓW]

The Voice of Poland 11 z Michałem Szpakiem to gwarancja wyjątkowej, stojącej na wysokim poziomie edycji. Jeden z najpopularniejszych artystów w naszym kraju już po raz czwarty zasiadł na czerwonym fotelu, a wszystko po to, by wyłowić najciekawsze muzyczne talenty. Kto jest w drużynie z Michałem Szpakiem? Kim są uczestnicy, których wybrał artysta? Pełna lista aktualizowana na ESKA.pl!

The Voice of Poland 2020 - drużyna Michała Szpaka to prawdziwi szczęściarze. Osoby, które dołączyły do ekipy popularnego artysty, z pewnością opuszczą program z dużą wiedzą i umiejętnościami. Tak jak zrobiła to Marta Gałuszewska, która szlifowała swój talent pod okiem popularnego wokalisty. Jest to pierwsza i jedyna do tej pory uczestniczka, którą Szpak doprowadził do ostatecznego zwycięstwa. Jak wygląda drużyna Michała Szpaka w The Voice of Poland? Uczestnicy, których trenuje wykonawca hitu Color Of Your Life do sprawdzenia poniżej.

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

The Voice of Poland 2020 - DRUŻYNA Michała Szpaka

Uczestnicy z drużyny Michała Szpaka podbiją muzyczny rynek? Artysta na pewno dołoży wszelkich starań, by tak się właśnie stało. Kto trenuje pod czujnym okiem Michała Szpaka? Kto jest w drużynie? Oto uczestnicy:

The Voice of Poland 2020 - KRADZIEŻE Michała Szpaka

Najnowsze