The Voice of Poland 2019 - DRUŻYNA Margaret [UCZESTNICY]

2019-11-02 21:01 RW
Margaret o Voice of Poland 2019: kilka razy otrzymywałam propozycję dołączenia do składu
Autor: Waldemar Kompała / TVP Margaret o Voice of Poland 2019: kilka razy otrzymywałam propozycję dołączenia do składu

Drużyna Margaret w The Voice of Poland 10 to główny faworyt do zwycięstwa? Konkurencja jest duża, ponieważ na fotelach obok artystki zasiada jeszcze Kamil Bednarek, Michał Szpak oraz duet Tomson & Baron. Wszyscy mają ochotę doprowadzić swoich podopiecznych do wielkiego finału. Jakie talentu szlifuje artystka, którą znacie z hitu What You Do? Przekonajcie się sprawdzając listę nazwisk - na ESKA.pl

The Voice of Poland 2019 - uczestnicy w drużynie Margaret mają wielką ochotę na zwycięstwo. Są pewni siebie, zdeterminowani, a co najważniejsze mają talent, który wystarczy tylko oszlifować. Gwiazda polskiej sceny muzycznej na pewno zrobi wszystko, by nauczyć swoich podopiecznych śpiewu i odpowiedniego wyczucia rytmu. Ważna jest również odporność na stres, która w przypadku Margaret jest bardzo duża. Artystka ma na swoim koncie występy w różnych zakątkach świata, co na pewno jej pomogło.

The Voice of Poland 2019 - drużyna Margaret

Margaret w The Voice of Poland 10 debiutuje w roli trenerki. Artystka już w pierwszym odcinku pokazała, że razem ze swoją ekipą celuje w zwycięstwo. Zapowiedziała jednocześnie, że w jej ekipie będzie różnorodność, jeśli chodzi o gatunek muzyczny. Kto jest w drużynie Margaret? Lista poniżej:

Zobacz: The Voice of Poland 2019 - uczestnicy, trenerzy, artyści

Najnowsze