Kacper Fułek - jego wykonanie hitu Whitney Houston oszołomiło trenerów! Kim jest?

2019-10-13 13:13 A.D.
Kacper Fułek
Autor: Materiały prasowe

The Voice of Poland powróciło na ekrany telewizorów! 10 edycja będzie prawdziwą, wybuchową dawką świetnej muzyki i emocji! Tenerami zostali Margaret, Michał Szpak, Kamil Bednarek i Tomson i Baron. To do nich należy decyzja, kto wart jest szansy na wielką sławę. Wśród uczestników znalazł się Kacper Fułek. Co o nim wiemy?

The Voice of Poland to niezwykły program, który jednoczy niezwykłych ludzi. Tu nieważne jest, jaki wykonujesz zawód, lub jak wyglądasz. Liczy się jedynie twój talent i ciężka praca, którą wkładasz w jego rozwój. W jubileuszowej edycji pojawi się wielu niesamowitych początkujących artystów. Jednym z uczestników 10 edycji programu jest Kacper Fułek. Wykonał on utwór Wanna Dance With Somebody z repertuaru Whitney Houston. Jego talent oczarował aż trzech trenerów!

Zobacz też: Alicja Szemplińska wygra Voice of Poland 10? Uczestniczka zna już smak zwycięstwa!

Kacper Fułek - do czyjej trafił drużyny? 

Kacper nie miał łatwego zadania. Do swojej drużyny zaprosili go Michał Szpak, Margaret i Kamil Bednarek. Uczestnik wybrał jednak... Margaret! Czy poprowadzi go ona do zwycięstwa? 

Na etapie Bitew, Kacper przegrał z Iwoną Kmiecik. Na szczęście, na podebranie go do swojej drużyny zdecydował się Michał Szpak.

Najnowsze