Daria Marcinkowska - kim jest uczestniczka? Wygra Voice of Poland 2019?

2019-10-20 18:09 RW
Daria Marcinkowska - kim jest uczestniczka? Wygra Voice of Poland 2019?
Autor: The Voice of Poland Daria Marcinkowska - kim jest uczestniczka? Wygra Voice of Poland 2019?

Kim jest Daria Marcinkowska? Uczestniczka z mocnym uderzeniem rozpoczęła swój udział w The Voice of Poland 2019. Najpierw przeszła przez castingi, a później zdobyła serca trenerów podczas Przesłuchań w Ciemno. Co wiadomo o uczestniczce, która już po pierwszych odcinkach jesiennej edycji muzycznego show stawiana jest w gronie faworytów? Poznajcie ją bliżej - na ESKA.pl

Daria Marcinkowska - kim jest uczestniczka? Bez problemu przeszła przez castingi, a później zdobyła serca trenerów The Voice of Poland 10. Daria Marcinkowska to jedna z dziewczyn, która w Przesłuchaniach w Ciemno jesiennej edycji muzycznego show odwróciła wszystkie fotele. Wiele osób twierdzi, że jej głos to idealny materiał na nową gwiazdę polskiej sceny muzycznej. Czy tak faktycznie będzie? Pytanie pozostaje na razie bez odpowiedzi.

Daria Marcinkowska - kim jest?

Ma 23 lata i pochodz z Lazisk Górnych (miejscowość w województwie śląskim). Śpiewa od 7. roku życia, kiedy to zapisała się do przykościelnej scholi. Od zawsze wiedziała, że będzie śpiewać i stara się zrobić wszystko, by stało się to na profesjonalnym poziomie. Pomimo tego, że w swoim życiu próbowała wielu styli muzycznych (szkoliła się między innymi operowo) zdecydowała oddać się muzyce popularnej i stworzyła swój własny materiał. Zaraz po maturze wyjechała na studia aktorskie do Londynu, które jednak rzuciła po roku i rozpoczęła wokalistykę na London College of Music (BIMM School). Ukończyła ją w ubiegłym roku. W Londynie grała koncerty na wielu legendarnych scenach, takich jak: O2 Shepherds Bush, Omeara czy The Troubadour oraz miała możliwość współpracy z wieloma szanowanymi producentami branży muzycznej.

Jednym z wielu wyróżnień był występ dla szwedzkiej rodziny królewskiej w Goteborgu. W tym roku zdecydowała dać szansę Polsce i powrócić do kraju, by tutaj zjednać sobie publiczność. Na co dzień mieszka w Warszawie, gdzie uczy dorosłych języka angielskiego w biznesie oraz akcentu brytyjskiego. Udziela również lekcji śpiewu. To wszystko podczas gdy stara się grywać w klubach i barach bluesowo-jazzowych. Ma nadzieję wydać swój singiel na przełomie roku i podbić rynki przynajmniej Europy

Daria Marcinkowska w Voice of Poland 2019

Łzy wzruszenia, chwilę na przemyślenie i podziw głosem - a wszystko to podczas występu Darii Marcinkowskiej. Młoda uczestniczka The Voice of Poland w Przesłuchaniach w Ciemno wykonała megahit, balladę Lay Me Down, pod którą oryginalnie podpisuje się Sam Smith. Odwróciły się wszystkie czerwone fotele i ostatecznie Daria stanęła przed trudnym zadaniem wyboru trenera. Zdecydowała, że swój talent będzie szlifować z Margaret. Daria odpadła niestety na etapie Bitew.

Najnowsze