Iwona Kmiecik - jej występ zaskoczył! Co wiemy o uczestniczce Voice of Poland 10?

2019-10-13 13:12 MK
Iwona Kmiecik
Autor: materiały prasowe TVP

The Voice of Poland 10 trwa w najlepsze. Nowy tydzień to nowe, równie silne emocje. Już za moment przesłuchania w ciemno dobiegną końca. Jedną z ostatnich uczestniczek, które dostały szansę wystąpienia przed jurorami była Iwona Kmiecik. Sprawdź na ESKA.pl, kim jest ta uczestniczka popularnego talent show.

The Voice of Poland 10 - Iwona Kmiecik naprawdę zaskoczyła! Wielu fanów muzycznego programu emitowanego na antenie TVP 2 zgodnie uważa, że dziesiąta, jubileuszowa edycja jest jedną z najlepszych. Na przesłuchaniach w ciemno pojawiło się wielu bardzo utalentowanych artystów. Wśród nich właśnie Iwona Kmiecik. Takiego doboru utworu nikt się nie spodziewał!

Iwona Kmiecik - The Voice of Poland

Uczestniczka telewizyjnego show zdecydowała się na wykonanie wielkiego przeboju Policeman. Jej interpretacja porwała Margaret, która odwróciła się na swoim fotelu trenera. Tym samym, Iwona Kmiecik stała się kolejną członkinią drużyny wykonawczyni hitu Ej, chłopaku.

Iwona Kmiecik jest związana z muzyką od dawna. Wokalistka brała udział w Super Debiutach w Opolu w 2014 roku oraz nagrała kilka własnych utworów. Na jej kanale w serwisie YouTube znajdziemy również wiele coverów w jej wykonaniu.

Również w Bitwach, Iwona poradziła sobie naprawdę dobrze. Dzięki temu, została w programie.

Najnowsze