Jakob Proch - kim jest uczestnik Voice of Poland 2019? To cichy faworyt?

2019-10-25 10:50 RW
Jakob proch - kim jest uczestnik Voice of Poland 2019? To cichy faworyt?
Autor: The Voice of Poland 2019 Jakob proch - kim jest uczestnik Voice of Poland 2019? To cichy faworyt?

Kim jest Jakob Proch? Uczestnik The Voice of Poland urodził się w Monachium, a swój talent rozwijał w Polsce. Już w Przesłuchaniach w Ciemno zwrócił na siebie uwagę i sprawił, że wiele osób zaczęło widzieć w nim faworyta do zwycięstwa. Poznajcie bliżej uczestnika jesiennej edycji VoP - na ESKA.pl

Jakob Proch - kim jest uczestnik The Voice of Poland 2019? Już po pierwszych dźwiękach zwrócił uwagę telewidzów, publiczności w studio, ale przede wszystkim trenerów. Jakob Proch to rozśpiewany człowiek, na którego trzeba zwrócić uwagę. Ma doskonały głos, wyczucie rytmu i jest pewny siebie. Czy to cichy faworyt do zwycięstwa? Wiele osób uważa, że w jesiennej edycji muzycznego talent-show zajdzie bardzo daleko!

Jakob Proch - kim jest?

Jakob Proch studiuje psychologię i pracuje w Poznaniu. W wolnych chwilach śpiewa, gra na gitarze, opiekuje się psem i to wypełnia czas bez reszty. Od dziecka pamięta, że zawsze miałem kontakt z muzyką. Czy to zabawkowa perkusja (ku uciesze jego rodziców), pianino czy gitara. Zaczął śpiewać jakoś od początku liceum, gdzie dołączył do zespołu. Później już po odejściu grał dla znajomych, rodziny albo po prostu dla siebie.

Jakob Proch urodził się w Monachium. Jak był mały, ok. 5. rok życia, przyjechał do Polski i przeprowadzał się około 10 razy, więc - jak sam przyznał ESKA.pl - ciężko powiedzieć skąd pochodzi. Większą część życia spędził w okolicach Torunia.

Jakob Proch w The Voice of Poland 2019

Jakob Proch w The Voice of Poland w Przesłuchaniach w Ciemno wykonał utwór pt. Zbiór, pod którym podpisuje się Baranovski. Trenerzy już po pierwszych dźwiękach byli pod wrażeniem głosu uczestnika jesiennej edycji muzycznego show. Swój fotel odwrócili: Margaret i duet Tomson i Baron z Afromental. Jakob Proch ostatecznie zdecydował, że swój talent szlifować będzie pod okiem Margaret!

Co się wydarzy dalej? Jakie losy spotkają Jakoba Procha w Voice of Poland 2019? Dowiecie się na ESKA.pl.

Najnowsze