Stanisław Ślęzak - kim jest uczestnik The Voice of Poland 2019? Zdobył uznanie Margaret!

2019-11-23 22:30 RW
Stanisław Ślęzak - kim jest uczestnik Voice of Poland 2019? Zdobył uznanie Margaret!
Autor: The Voice of Poland 10 Stanisław Ślęzak - kim jest uczestnik Voice of Poland 2019? Zdobył uznanie Margaret!

Stanisław Ślęzak w The Voice of Poland 10 swoim niskim głosem zachwycił trenerów. Najbardziej pod wrażeniem talentu, który trzeba jeszcze oszlifować, była wykonawczyni hitu Tempo, Margaret! Kim jest uczestnik jesiennej edycji VoP 2019? Co robił przed występem w programie? Poznajcie bliżej Stanisława Ślęzaka - na ESKA.pl

Stanisław Ślęzak - kim jest uczestnik The Voice of Poland 2019? Warto zwrócić na niego uwagę, ponieważ ten młody wokalista z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień i z miesiąca na miesiąc robi postępy. Widzimy jego progres porównując jego covery w internecie, z tym, co pokazał w The Voice of Poland 10. Pod wrażeniem jego niskiego głosu był Michał Szpak. Wrażenie zrobił także na Margaret!

Stanisław Ślęzak - kim jest?

Stanisław Ślęzak to młody chłopak, który od zawsze marzył o profesjonalnym śpiewaniu. W 2014 roku założył kanał na YouTube i postanowił tworzyć covery największych hitów. Nie wiadomo jednak, dlaczego pierwszy filmik z wykonaniem utworu innego artysty, wrzucił dopiero w 2018 roku. Zaśpiewał wtedy swoją wersję hitu Youth i zyskał sympatię oraz popularność wśród fanów Shawna Mendesa. Uczestnik The Voice of Poland swego czasu nagrał również cover utworu I See Fire. Wszystko po to, by promować Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku.

Stanisław Ślęzak w The Voice of Poland 2019

Stanisław Ślęzak w The Voice of Poland 2019 w Przesłuchaniach w Ciemno wykonał utwór pt. Us. Piosenka Jamesa Bay'a nie była wielkim hitem w Polsce, ale po wykonaniu uczestnika VoP ma na to szansę. Swoje fotele odwróciło tylko dwóch trenerów: Margaret i Michał Szpak. Ostatecznie młody wokalista zdecydował, że swój talent wokalny będzie szlifował pod czujnym okiem wykonawczyni hitu What You Do! Brawurowo poradził sobie również w Bitwach oraz podczas Nokautów, awansując do odcinków na żywo. 

Najnowsze