The Voice Kids 4 - kto wygra muzyczne show? GŁOSOWANIE

2021-04-07 13:38 AR
The Voice Kids 4
Autor: Jan Bogacz / TVP2

The Voice Kids 4 wchodzi w swój ostatni etap. Trenerzy wybrali już swoich trzech finalistów, którzy w ostatnich dwóch odcinkach zmierzą się o główną nagrodę. Wiele osób zastanawia się, kto wygra tegoroczną edycję. Każdy ma swoje typy. Chcemy sprawdzić, jakie jest wasze zdanie i z tego powodu przygotowaliśmy ankietę.

The Voice Kids 4 - FINAŁ rozpocznie się już w sobotę 10.04.2021. Ostatni etap programu składać się będzie z dwóch odcinków. W pierwszym z nich wystąpi 9 osób - trzech finalistów z każdej drużyny. Ci zostali już wybrani. W drużynie Tomsona i Barona znaleźli się Sara Egwu-JamesMikołaj Jabłoński i Amelia Borkowska. Finaliści Cleo to Tatiana Kopala, Igor Konieczny, Karolina Szostak. Finałową stawkę zamykają Aleksander KlembaskiNatalia Pawelska i Zofia Sławińska, którzy wybrani zostali przez Dawida Kwiatkowskiego. To w tym gronie znajduje się zwycięzca czwartej edycji The Voice Kids. Niestety, nie wszyscy będą mogli wystąpić w wielkim finale. W sobotę 10.04.2021 po wszystkich występach trenerzy będą musieli wybrać po jednej osobie ze swojej drużyny, która będzie walczyła o zwycięstwo w ostatnim odcinku. Tym samym w ścisłym finale znajdzie się tylko trzech uczestników. Fani próbują już zgadnąć, kto zgarnie trofeum. Na swojego faworyta można postawić w naszej ankiecie.

Finaliści The Voice Kids 4 - kto będzie walczyć o zwycięstwo?

The Voice Kids 4 - FINAŁ. Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy finałowy odcinek zostanie wyemitowany w sobotę 10.04.2021. Wtedy jednak nie poznamy zwycięzcy programu. Ostateczne, finałowe starcie odbędzie się w sobotę 17.04.2021. Wtedy widzowie spośród trójki finalistów wybiorą najlepszy dziecięcy głos w Polsce. Program będzie emitowany w TVP2 o godzinie 20:00. Jak myślicie, kto wygra The Voice Kids 4? 

The Voice Kids - kto wygrał poprzednie edycje?

Do tej pory Polacy wybrali trzech zwycięzców dziecięcej wersji programu The Voice. Pierwszą zwyciężczynią była Roksana Węgiel, która walczyła w drużynie Edyty Górniak. Rok później triumfowała Anika Dąbrowska, która w finale pokonała między innymi Viki Gabor. Dziewczynka pochodziła z drużyny Cleo, która debiutowała w roli trenerki. Ostatnim zwycięzcą była Maciej Maciejczak, którego opiekunem był Dawid Kwiatkowski.

Najnowsze