Zosia Sławińska - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Zachwyciła wykonaniem hitu Adele

2021-03-12 21:10
Zosia Sławińska - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Zachwyciła wykonaniem hitu Adele
Autor: Natasza Młudzik / TVP Zosia Sławińska - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Zachwyciła wykonaniem hitu Adele

Zosia Sławińska to uczestniczka The Voice Kids 4. Czy już wkrótce dołączy do takich gwiazd, jak Marcin Maciejczak, AniKa Dąbrowska czy Roksana Węgiel? Czy Zosia Sławińska wygra The Voice Kids 4? Jeśli tak, to już teraz warto poznać ją jeszcze bliżej.

Zosia Sławińska - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Młoda dziewczyna swój udział w programie traktuje jako spełnienie największych marzeń. Uczennica Szkoły Muzyczej im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni, oprócz śpiewu uwielbia grę na skrzypcach. Swoim głosem oczarowała trenerów czwartej odsłony muzycznego show. 

The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski DRUŻYNA. Kto jest u Dawida? [UCZESTNICY]

Trenerzy The Voice Kids szczerze o pierwszych porażkach w karierze!

Zosia Sławińska - kim jest?

Kim jest Zosia Sławińska? Uczestniczka The Voice Kids wzbudza coraz większe emocje. Brała udział w wielu muzycznych festiwalach i konkursach. Dotychczas śpiewała m.in. utwór Writing's On The Wall od Sama Smitha i Goodbyes od Jorji Smith.

Zosia Sławińska - The Voice Kids 4

Zosia Sławińska w The Voice Kids 4 wykonała utwór Someone Like You, za który odpowiada oryginalnie Adele. Swoim śpiewem zachwyciła wszystkich trenerów, o czym świadczą trzy odwrócone fotele. Zosia zdecydowała, że dołączy do ekipy Dawida Kwiatkowskiego i to pod jego skrzydłami będzie rozwijać swoje umiejętności. 

Sonda
Dawid Kwiatkowski wygra drugi raz The Voice Kids?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze