Dance Dance Dance 3 - Roksana Węgiel ma zapewnioną wygraną? Te opinie na to wskazują

2021-04-24 15:43 AR
Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak
Autor: TVP

Dance Dance Dance 3 wchodzi już w decydujący etap. Pierwsi uczestnicy pożegnali się już z programem. Widzowie zaczynają zastanawiać się, kto może wygrać tę edycję tanecznego show. Większość osób uważa, że największe szanse na zwycięstwo mają Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. Czy nastolatki faktycznie nie mają sobie równych?

Dance Dance Dance to aktualnie jeden z najchętniej oglądanych programów w polskiej telewizji. Tegoroczna edycja wzbudza wiele emocji. ponieważ w stawce pojawiło się kilka lubianych przez Polaków gwiazd. Zmieniono także jury i prowadzących. Wiele osób zastanawia się, kto wygra trzecią edycję tanecznego show TVP. Większość internautów wskazuje, że będzie to Roksana Węgiel, której w programie towarzyszy przyjaciółka Oliwia Górniak. Fani programu zauważają, że Roksana ma ogromne grono fanów. Dodatkowo przypadają jej skomplikowane choreografie do popularnych piosenek, przez co jest bardziej zauważalna. Dodatkowo Oliwia ma doświadczenie taneczne, a więc prezentuje się niczym profesjonalistka. Warto dodać, że w mediach społecznościowych Roksany pojawia się wiele słów wsparcia po niskich i - według fanów - niezasłużonych losach.

Roksana Węgiel popłakała się na treningach do Dance Dance Dance. Zobaczcie wideo

Dance Dance Dance 3 - faworyci

Roksana i Oliwia wydają się być głównymi kandydatkami do zwycięstwa, ale inni uczestnicy także mają swoich fanów. Jako poważnych kandydatów wymienia się także Damiana Kordasa i Olę Nowak. Damian ma za sobą zwycięstwa już w trzech programach - MasterChef, Agent Gwiazdy i Taniec z gwiazdami. Nie ma więc wątpliwości, że cieszy się sympatią widzów. Z kolei Ola zaskakuje wszystkich swoimi postępami na scenie. Ma także duże grono stałych odbiorców. Czy Damian i Ola pokonają Roksanę i Oliwię?

Dance Dance Dance 3 - kiedy i gdzie oglądać, ile odcinków, jury, prowadzący

Polską wersję programu Dance Dance Dance można oglądać na antenie TVP2. Odcinki emitowane są w piątki o godzinie 20:35. Program składa się jedynie z ośmiu odcinków. W trzeciej edycji w jury zasiadli Joanna Jędrzejczyk, Agustin Egurrola oraz Ida Nowakowska. Show prowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Najnowsze