Olek Klembalski zachwycił w The Voice Kids 4! Jego występ poruszył wszystkich trenerów

Olek Klembalski
Autor: materiały prasowe TVP

Olek Klembalski dojdzie do finału w The Voice Kids 4? Jego występ w trakcie Przesłuchań w Ciemno spodobał się wszystkim trenerem oraz widzom programu! Czy jego wokal był wystarczająco dobry, aby fotele w jego kierunku odwrócił każdy z trenerów? Więcej szczegółów dotyczących jako występu znajdziecie poniżej.

The Voice Kids 4 jak zawsze zachwycało z odcinka na odcinek! Kim jest Olek Klembalski, który spodobał się wszystkim trenerom? Jego występ w trakcie Przesłuchań w Ciemno uwiódł Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z Afromental, co nie zdarza się zbyt często! Jego wokal sprawił, że wszyscy trenerzy bardzo chętnie odwrócili fotele w jego kierunku. Olek Klembalski w trakcie Przesłuchań w Ciemno w The Voice Kids 4 zaśpiewał utwór Have i Told You lately od Rod'a Stewarta. Uczestnik zaimponował nie tylko głosem, ale także wyborem piosenki, która jest zdecydowanym klasykiem z 1991 roku. Na dołączenie, do której drużyny zdecydował się młody, początkujący wokalista? Zdradzamy poniżej! 

The Voice Kids 4 - Olek Klembalski

Olek Klembalski jest uczestnikiem The Voice Kids 4! Jego występ spodobał się wszystkim trenerom, dzięki czemu miał on pełną dowolność przy wyborze dołączenie do ich drużyny. Uczestnik ostatecznie zdecydował się na zasilenie teamu Dawida Kwiatkowskiego i pod jego skrzydłami dotarł do ścisłego finału! Czy wygra The Voice Kids 4? Odpowiedź poznamy 17 kwietnia.

Zapłakana Cleo w The Voice Kids 4. Niecodzienny widok
Najnowsze