Olek Klembalski w finale The Voice Kids 4! Tym występem potwierdził swój talent

2021-04-10 21:06 AR
Olek Klembalski
Autor: materiały prasowe TVP

The Voice Kids 4 ma już pierwszego finalistę. W odcinku wyemitowanym w sobotę dowiedzieliśmy się, że reprezentantem drużyny Dawida Kwiatkowskiego w ostatnim starciu będzie Olek Klembalski. Udało mu się to dzięki występowi z piosenką Writing's On The Wall Sama Smitha. Wszyscy byli zachwyceni.

The Voice Kids 4 - FINAŁ rozpoczął się w sobotę 10.04.2021. Z każdej drużyny do ostatniego starcia, który odbędzie się z tydzień, wybrany został jeden uczestnik. Z ekipy Dawida Kwiatkowskiego do superfinału trafił Olek Klembalski. Chłopiec w ostatnim odcinku pokonał Zofię Sławińską i Natalię Pawelską. Swoje miejsce wywalczył występem podczas którego wykonał jeden z największych hitów Sama Smitha. Mowa o Writnng's On The Wall. To utwór, który powstał do filmu o Jamesie Bondzie, pt. Spectrum. Kompozycja została nawet nagrodzona Oscarem. Występ Aleksandra powalił na kolana widzów i jurorów. Klembalski z pewnością jest mocnym ogniwem w ostatecznym starciu o nagrodę. Czy to on będzie następcą Marcina Maciejczaka? Przekonamy się o tym w sobotę 17 kwietnia.

MaRina w finale The Voice Kids 4! Jej występ inspiracją dla młodych wokalistów

Olek Klembalski - początki w programie

Podczas Przesłuchania w Ciemno Aleksander wystąpił z piosenką Have i Told You lately od Rod'a Stewarta. Swoim fantastycznym wykonaniem sprawił, że cała trójka jurorów namawiała go do wstąpienia do swojej drużyny. Ostatecznie Olek poszedł do Dawida Kwiatkowskiego. Podczas bitwy pokonał Maję Czerwińską i Nikolę Wądołowską. Udział w odcinkach finałowych wywalczył wykonaniem Have I Told You Lately.

The Voice Kids - kto wygrał poprzednie edycje?

Do tej pory Polacy wybrali trzech zwycięzców dziecięcej wersji programu The Voice. Pierwszą zwyciężczynią była Roksana Węgiel, która walczyła w drużynie Edyty Górniak. Rok później triumfowała Anika Dąbrowska, która w finale pokonała między innymi Viki Gabor. Dziewczynka pochodziła z drużyny Cleo, która debiutowała w roli trenerki. Ostatnim zwycięzcą była Maciej Maciejczak, którego opiekunem był Dawid Kwiatkowski.

Najnowsze