Bartek Przesmycki - kim jest uczestnik The Voice Kids 4? Zaśpiewał hit Jamesa Baya

2021-02-28 12:01 kg
Bartek Przesmycki
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron po raz kolejny zasiedli w trenerskich fotelach w programie The Voice Kids. To właśnie oni wybiorą młodych wokalistów, którzy mają największe szanse na osiągnięcie sukcesu na polskiej scenie muzycznej. 27 lutego 2021 roku widzowie mieli okazję obejrzeć pierwszy odcinek czwartej odsłony muzycznego show. Na scenie wystąpił Bartek Przesmycki, która zachwycił wszystkich wykonaniem hitu Jamesa Baya.

Bartek Przesmycki - kim jest uczestnik The Voice Kids 4? The Voice Kids gości na antenie Telewizji Polskiej od 2018 roku. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć aż trzy edycje programu, a w każdej z nich udział brali niezwykle utalentowani, młodzi wokaliści. W każdej odsłonie zwycięzca mógł być jednak tylko jeden. W pierwszej edycji najlepsza okazała się Roksana Węgiel, w drugiej - Ania Dąbrowska, a w trzeciej - Marcin Maciejczak. Czy Bartek Przesmycki zostanie zwycięzcą czwartej edycji show TVP2?

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Bartek Przesmycki w The Voice Kids 4

Bartek Przesmycki pojawił się na Przesłuchaniach w Ciemno, aby spełnić swoje muzyczne marzenia. Na scenie The Voice Kids zaśpiewał piosenkę Hold Back The River z repertuaru Jamesa Baya i rozkochał w sobie wszystkich trenerów. Zarówno Cleo, Dawid Kwiatkowski, jak i Tomson i Baron odwrócili swoje fotele i dzielnie walczyli, aby Bartek wybrał właśnie ich drużynę. Ostatecznie młody wokalista wybrał ekipę Dawida Kwiatkowskiego i to właśnie z jego pomocą będzie walczyć o finał programu!

Najnowsze