Gustaw Rosiński - kim jest uczestnik The Voice Kids 4? Powtórzy sukces Marcina Maciejczaka?

2021-02-28 11:55 kg
Gustaw Rosiński
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Wystartowała czwarta edycja programu The Voice Kids! Muzyczne show od 2018 roku udowadnia, że sukces można osiągnąć niezależnie od wieku. Do tej pory Telewizja Polska wyemitowała trzy odsłony programu. Pierwszą z nich wygrała niezwykle utalentowana Roksana Węgiel, w drugiej najlepsza okazała się niesamowita Ania Dąbrowska, natomiast w trzeciej triumfował wyjątkowy Marcin Maciejczak, który z łatwością wzruszał widzów swoim głosem. Czy do grona zwycięzców dołączy niedługo Gustaw Rosiński?

Gustaw Rosiński - kim jest uczestnik The Voice Kids 4? Pod koniec lutego 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej rozpoczęła się czwarta edycja programu The Voice Kids. Po raz kolejny trenerzy w składzie: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron, wybierają najlepszych młodych wokalistów, którzy mają największe szansę na karierę na polskiej scenie muzycznej. W pierwszym odcinku nowej odsłony na scenie pojawił się Gustaw Rosiński, który zachwycił trenerów i odwrócił wszystkie fotele!

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Gustaw Rosiński w The Voice Kids 4

Na Przesłuchaniach w Ciemno Gustaw Rosiński wykonał utwór Cry Just A Little Bit, którą w oryginale śpiewa Shakin' Stevens. Jego umiejętności wokalne zachwyciły wszystkich trenerów. Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron walczyli o to, aby to właśnie w ich drużynie znalazł się młody wokalista. Ostatecznie Gustaw wybrał ekipę Dawida Kwiatkowskiego. Czy z jego pomocą powtórzy sukces Marcina Maciejczaka? O tym przekonamy się już wkrótce!

Najnowsze