Zuzia Dudek - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Michał Szpak może być dumny!

Zuzia Dudek - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Michał Szpak może być dumny!
Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP Zuzia Dudek - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Michał Szpak może być dumny!

Zuzia Dudek to muzyczne objawienie czwartej edycji programu The Voice Kids. Młoda dziewczyna zdecydowała, że w swoim debiucie na scenie telewizyjnego show zmierzy się z utworem, który oryginalnie wykonuje Michał Szpak. Pomimo dużej presji poradziła sobie wyśmienicie!

Zuzia Dudek - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? Michał Szpak z pewnością jest pod wrażeniem potencjału w głosie młodej wokalistki. Dziewczyna zdecydowała, że w odcinku Przesłuchań w Ciemno wykona podniosły utwór Jesteś bohaterem, który oryginalnie wykonuje gwiazda polskiej sceny muzycznej. Jak się okazuje pod wrażeniem byli również trenerzy The Voice Kids. Wszyscy odwrócili swoje czerwone fotele i swoimi opiniami sprawili, że Zuzia Dudek jest jedną z faworytek do ostatecznego zwycięstwa.

The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski DRUŻYNA. Kto jest u Dawida? [UCZESTNICY]

Michał Szpak - najlepsze występy

Zuzia Dudek - kim jest?

Zuzia Dudek to młoda wokalistka, która od lat szlifuje swój wokal. Robi to pod okiem profesjonalnego trenera głosu, bo wie, jak istotna jest opinia i rada drugiej osoby. W sieci znajdziecie wiele wykonań Zuzi Dudek. Śpiewała m.in. utwór Tyle słońca w całym mieści, a także Wielka dama z repertuaru Anny Jantar, czy chociażby When We Were Young i Skyfall, które oryginalnie wykonuje Adele. Brała udział w wielu muzycznych konkursach i festiwalach.

Zuzia Dudek w The Voice Kids 4 pojawiła się w drugim odcinku Przesłuchań w Ciemno. Wszyscy trenerzy, nie patrząc na występ, zdecydowali się wcisnąć guzik i odwrócić swoje czerwone fotele. Wokalistka zdecydowała ostatecznie, że dołączy do drużyny Dawida Kwiatkowskiego, który postara się drugi raz z rzędu wygrać program ze swoim uczestnikiem.

Najnowsze