Ola Brzuszkiewicz - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? To ona zaśpiewała hit Lewisa Capaldi

2021-03-05 22:11 jj
Ola Brzuszkiewicz - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? To ona zaśpiewała hit Lewisa Capaldi
Autor: Materiały Prasowe TVP Ola Brzuszkiewicz - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? To ona zaśpiewała hit Lewisa Capaldi

Ola Brzuszkiewicz to uczestnika, która stanęła na scenie The Voice Kids nie pierwszy raz. Dziewczyna zaśpiewała hit Lewisa Capaldi i zachwyciła jurorów. Kim jest młoda wokalistka? Poznajcie ją bliżej już teraz!

Ola Brzuszkiewicz - kim jest uczestniczka The Voice Kids 4? To ona zaśpiewała hit Lewisa Capaldi Na scenie The Voice Kids było już wiele talentów wokalnych. Jednak Ola Brzuszkiewicz w trakcie swojego wyjątkowego i spektakularnego występu zachwyciła jurorów i publiczność przed telewizorami. Dziewczyna ma ogromny talent i postanowiła nie ukrywać go w swoim pokoju, ale pokazać go światu. To bardzo dobry ruch, ponieważ wiele osób wróży jej karierę jako wokalistka. Którego trenera wybrała Ola Brzuszkiewicz?

Zachwycał w The Voice Kids, teraz rozpoczyna karierę! Nowy singiel będzie hitem?

Adam Adamczuk w The Voice Kids opowiedział poruszającą historię. 14-latek wzruszył wszystkich

Ola Brzuszkiewicz: kim jest?

Okazuje się, że Ola Brzuszkiewicz jest już znana widzom muzycznego talent-show Telewizyjnej Dwójki. Młoda wokalistka pojawiła się w pierwszej edycji programu The Voice Kids w Polsce. Mieszka w Piławie Górnej. Związana jest ze Studiem Fart w Bielawie i szlifuje swój talent wokalny wraz z Anną Lutz. Uczęszcza do Szkoły Muzycznej w w Dzierżoniowie, gdzie uczy się gry na fortepianie. i Szkoły Podstawowej w Piławie Górnej. W pierwszej edycji wybrała drużynę Tomsona i Barona.

The Voice Kids 4: Wiktoria Kasprzyk to sobowtórka Roksany Węgiel. Co za podobieństwo!

W trakcie przesłuchań w ciemno do The Voice Kids 4, Ola Brzuszkiewicz wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego.

Najnowsze