Szymon Nikiel w The Voice Kids 4 wzruszył trenerów! Kim jest uczestnik?

2021-03-05 20:40 Ewelina Kulasza
Szymon Nikiel
Autor: materiały prasowe TVP

Szymon Nikiel wyszedł na scenę i nie tylko oczarował, ale również wzruszył wszystkich widzów przed telewizorami. Zachwycili się nie także trenerzy, dlatego dalej ma szansę walczyć o wielki finał. Kim jest uczestnik czwartej edycji The Voice Kids? O nim będzie głośno! Poznajcie go bliżej już teraz.

Szymon Nikiel w The Voice Kids 4 wzruszył trenerów! Kim jest uczestnik? To ciekawi wszystkich internautów. Szymon Nikiel to uczestnik czwartej edycji The Voice Kids. Młodzieniec podczas Przesłuchań w Ciemno wyszedł na scenę i zaprezentował się całej Polsce w kawałku Kancelarii - Zabiorę Cię Właśnie Tam. Szymon romantyczną piosenką i swoim głosem oczarował nie tylko widzów przed telewizorami, ale wzruszył także trenerów! Co ciekawe, muzyka w jego życiu jest już od jakiegoś czasu. Uczestnik rozśpiewanego show ma na swoim koncie przeróżne covery, które można znaleźć bez problemu w serwisie YouTube. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Zapłakana Cleo w The Voice Kids 4. Niecodzienny widok

Szymon Nikiel - kim jest?

Szymon Nikiel w The Voice Kids 4 zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Podczas Przesłuchań w Ciemno wykonał numer Zabiorę Cię Właśnie Tam, który w oryginale wykonuje Kancelaria. Swoje fotele w jego stronę odwrócili Dawid Kwiatkowski i piosenkarka Cleo. Szymon zdecydował się, że to właśnie pod okiem Dawida będzie dalej kontynuować przygodę w show.

Najnowsze