Alicja Brąszewska wygra The Voice Kids 4?! Odwróciła wszystkie fotele!

2021-02-28 11:50 kg
Alicja Brąszewska
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Pod koniec lutego 2021 roku wystartowała czwarta edycja programu The Voice Kids! Po raz kolejny młodzi wokaliści otrzymają niepowtarzalną okazję, aby zaistnieć na polskiej scenie muzycznej. W fotelach trenerskich ponownie zasiedli: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Podczas pierwszego odcinka nowej odsłony na Przesłuchaniach w Ciemno pojawiła się Alicja Brąszewska, która odwróciła wszystkie fotele!

Alicja Brąszewska w finale The Voice Kids 4? The Voice Kids to program Telewizji Polskiej, który jest emitowany od 2018 roku. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć trzy edycje show. W pierwszej z nich najlepsza okazała się Roksana Węgiel, która dziś jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Drugą odsłonę programu zwyciężyła Ania Dąbrowska, natomiast w trzeciej triumfował Marcin Maciejczak. Czy do grona zwycięzców dołączy już wkrótce Alicja Brąszewska?

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Alicja Brąszewska w The Voice Kids 4

Na Przesłuchaniach w Ciemno 14-letnia Alicja Brąszewska wykonała utwór Just Give Me A Reason, którą w oryginale wykonują P!NK oraz Nate Ruess. Młoda wokalistka dała z siebie wszystko, a trenerzy zakochali się w jej głosie. Zarówno Cleo, Dawid Kwiatkowski, jak i Tomson i Baron zaprosili Alicję do swojej drużyny. Ostatecznie Alicja wybrała Dawida Kwiatkowskiego i to właśnie pod jego czujnym okiem będzie walczyć o finał programu!

Najnowsze