Friz będzie tworzyć filmy tylko dla dorosłych? Ostatnie wideo nie pozostawia złudzeń

2021-05-28 12:49
Friz będzie tworzyć filmy tylko dla dorosłych? Ostatnie wideo nie pozostawia złudzeń
Autor: Kadr z filmu ENERGYLANDIA TYLKO DLA NAS NA CAŁY DZIEŃ! z kanału EKIPA Friz będzie tworzyć filmy tylko dla dorosłych? Ostatnie wideo nie pozostawia złudzeń

Karol Friz Wiśniewski to Youtuber, który jest bardzo popularny w naszym kraju. Większość jego ruchów śledzi ogromna rzesza fanów poniżej osiemnastego roku życia. Co ciekawe, przez czas swojego projektu daily, jego produkcje które tworzył nazywał family frendly content.

Friz będzie tworzyć filmy tylko dla dorosłych? Karol wraz ze swoją ekipą przyjaciół tworzy najpopularniejszy team w całym internecie. Ekipa rozpoczęła swoją działalność pod koniec 2018 roku i z miesiąca na miesiąc powiększała grono osób, które były zaangażowane w ten projekt. Teraz twarzami są: Friz, Wersow, Fusiałka, Murcix, Nowciax, Patec, Tromba, Marcysia, Mini Majk i Poczciwy Krzychu. Wsparciem dla nich jest niezmiennie Wujek Łuki, który odpowiada za wizerunek i marketing w Ekipie.

Dziewczyna Friza nagrała piosenkę na album Ekipy! Przygotowania były bardzo długie

Warto przypomnieć, że sezon 3 Ekipy rozpoczął się w marcu 2021 roku. To właśnie wtedy została zapowiedziana debiutancka płyta Ekipa - Sezon 3, która powstawała we współpracy z raperem Jakubem B.R.O Birecki, wokalistką Cleo, a także producentem Donatanem. Premiera krążka Youtuberów została przewidziana na 25 czerwca 2021 roku. Dzień później w Krakowie odbędzie się pierwszy koncert influencerów.

Ekipa Friza - płyta Sezon 3 gorącym towarem. Kiedy premiera? [DATA]

Friz kiedyś i dziś

Friz - filmy tylko dla dorosłych?

Karol Friz Wiśniewski ostatnio dodał na kanał EKIPA film z Energylandii. Tym razem Youtuber wraz ze swoimi przyjaciółmi postanowił wybrać się do parku rozrywki. Właściciele udostępnili im cały teren tylko dla influencerów, którzy mogli korzystać ze wszystkich atrakcji do woli. Oczywiście przez gwiazdy internetu zostały wybrane najbardziej szalone kolejki. Produkcja pod względem montażu nie odbiega od pozostałych filmów Youtubera, jednak ostatnio coraz częściej można zauważyć niecenzuralne słowa. Czy to oznacza, że najsłynniejszy twórca na YouTube w Polsce przestał tworzyć kontent family frendly? Oczywiście że nie. Youtuber po prostu dorasta wraz ze swoimi widzami i wszystko wskazuje na to, że również zmienia swoją grupę docelową na starszą niż dotychczas.

Najnowsze