Marcysia Ryskala: wiek, Instagram, wzrost, imię, tatuaże, Friz, chłopak, ekipa, Youtube. Kim jest Marcysia?

2021-01-15 15:16
Marcysia Ryskala: wiek, Instagram, wzrost, imię, tatuaże, Friz, chłopak, ekipa, youtube. Kim jest Marcysia?
Autor: Kadr z filmu próbował go oszukać... z kanału Marcysia Ryskala Marcysia Ryskala: wiek, Instagram, wzrost, imię, tatuaże, Friz, chłopak, ekipa, youtube. Kim jest Marcysia?

Marcysia Ryskala zdobyła ogromną popularność w serwisie YouTube i Instagram. A zaczęło się wszystko od słynnego filmu #hot16challenge2 z Los Angeles. Influencerka właśnie wtedy założyła swój kanał. Kim jest Marcysia? Szczegóły znajdziecie w artykule poniżej.

Marcysia Ryskala: wiek, Instagram, wzrost, imię, tatuaże, Friz, chłopak, ekipa, youtube. Kim jest Marcysia? W wyszukiwarce Google, coraz więcej osób szuka sprawdzonych informacji dotyczących Marcysi Ryskali. To dziewczyna, która w bardzo krótkim czasie, zyskała ogromną rzeszę fanów w swoich mediach społecznościowych. Niektórzy jednak zastanawiają się kim jest Marcysia i jak to zrobiła, że jest tak popularna. Odpowiedzi na wszystkie pytania, znajdziecie u nas. 

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Pytanie 1 z 11
Mercedesem w Ekipie nie jeździ...

Marcysia Ryskala: wiek

Marcysia Ryskala urodziła się 25 grudnia 1997 roku. To oznacza, że influencerka będzie obchodziła w 2021 roku 24 urodziny. 

Marcysia Ryskala: wzrost

Marcysia ma 168 centymetrów wzrostu. To oznacza, że jest niższa od swojego chłopaka o 12 centymetrów.

Marcysia Ryskala: imię

Ryskala tak naprawdę nie ma na imię Marcysia. To jest jej pseudonim artystyczny. Influencerka ma na imię Maria.

Marcysia Ryskala: Instagram

Marię znajdzie w serwisie Instagram pod pseudonimem @ryskalamarcysia. Ma niespełna dwa miliony obserwatorów. Influencerka najczęściej dodaje zdjęcia z sesji zdjęciowej, ale również z codziennego życia.

Mike Tyson, Nicolas Cage - te gwiazdy straciły majątek | ESKA XD - Hotplota #14

Marcysia Ryskala: tatuaże

Pierwszy tatuaż, jaki zrobiła sobie Ryskala jest na żebrach. Youtuberka jest wytatuowana również na rękach, oraz na szyi. Największe znaczenie mają dla niej dziary, które zrobiła ze swoim chłopakiem.

Marcysia Ryskala: Friz

Marię i Friza łączą przyjacielskie stosunki. Wspólnie tworzą kontenty na swoje kanały, a także wspierają się w mediach społecznościowych. 

Marcysia Ryskala: chłopak

Chłopakiem Marcysi Ryskały jest Mateusz Trąbka, znany jako Tromba. Są ze sobą od mniej więcej czwartego kwartału 2019 roku.

Marcysia Ryskala: Ekipa

Ryskała dołączyła do Ekipy Friza pod koniec 2019 roku. Na początku nie pojawiała się w domu, w którym mieszkali wszyscy członkowie. Influencerka stała się bardzo aktywna z resztą członków po zakończeniu daily Friza, czyli w marcu 2020 roku.

Marcysia Ryskala: YouYube

Maria założyła swój kanał w 2020 roku. Pierwszy film opublikowała 22 maja i było to #Hot16challenge2, które uzyskało w ciągu siedmiu miesięcy ponad 13 milionów wyświetleń. Youtuberka najczęściej tworzy filmy z kontentu lifestyle i beauty. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze