Mateusz Trąbka: wiek, Friz, wzrost, dziewczyna, ekipa, Instagram, samochód, YouTube. Kim jest Tromba?

2021-04-13 5:54
Mateusz Trąbka: wiek, Friz, wzrost, dziewczyna, ekipa, Instagram, samochód, YouTube. Kim jest Tromba?
Autor: Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS Mateusz Trąbka: wiek, Friz, wzrost, dziewczyna, ekipa, Instagram, samochód, YouTube. Kim jest Tromba?

Mateusz Trąbka, to twórca kontentu na platformie YouTube, przyjaciel Friza i członek Ekipy. Influencer stał się bardzo popularny już w 2017 roku, kiedy zaczął regularnie pojawiać się w filmach Karola Wiśniewskiego. Coraz więcej osób szuka informacji o Youtuberze. Kim jest Tromba? Szczegóły znajdziecie w artykule poniżej.

Mateusz Trąbka: wiek, Friz, wzrost, dziewczyna, ekipa, Instagram, samochód, YouTube. Kim jest Tromba? Coraz częściej w wyszukiwarce Google, fani Ekipy sprawdzają informacje o Mateuszu Trąbce, który znany jest w internecie jako Tromba. Influencer nagrywa różnego typu vlogi i challenge na swoim kanale YouTube. Przed domem Ekipy mieszkał z Łukaszem Wojtycą, którego traktuje jak starszego brata. Ma dwa węże. Rodzice Tromby w młodości często kazali mu chodzić w kasku. Jako dziecko miał astmę. 

Mateusz Trąbka: wiek

Mateusz Trąbka urodził się 14 kwietnia 1996 roku. Co oznacza, że w 2021 roku influencer będzie obchodził 25. urodziny. 

Mateusz Trąbka: Friz

Tromba i Friz poznali się przez aplikację Pokemon GO. Po pewnym czasie zaczął pojawiać się na kanale Karola Wiśniewskiego w różnych vlogach i challengach. W 2019 roku wspólnie z Karolem, Mini Majkiem, Wersow i Wujkiem Łukim przeprowadził się 

Mateusz Trąbka: wzrost

Mateusz Trąbka ma 180 centymetrów wzrostu. Co oznacza, że nie należy do niskich mężczyzn. Jest wyższy od swojego przyjaciela Friza o 7 centymetrów.

Mateusz Trąbka: Instagram

Trombe w serwisie Instagram możecie znaleźć pod pseudonimem @trombabomba. Ma ponad 2 miliony obserwujących. Najczęściej zamieszcza zdjęcia z sesji zdjęciowej i z życia Ekipy. 

Mateusz Trąbka: dziewczyna

Dziewczyną Mateusza Trąbki jest Marcysia Ryskala. Para jest ze sobą od mniej więcej czwartego kwartału 2019 roku. 

Mateusz Trąbka: Ekipa

Mateusz Trąbka jest w Ekipie od początku projektu. Tworzył kontent na kanał Ekipa wraz z Mini Majkiem, Wujkiem Łukim i Frizem jeszcze przed przeprowadzką do wynajętego domu pod Krakowem.

Mateusz Trąbka: samochód

Tromba jeździ na codzień Mercedesem klasy A 200. Jakiś czas temu, postanowił delikatnie zmodyfikować samochód, dodając na nim ulubionego pokemona Pikachu.

Mateusz Trąbka: YouTube

Youtuber na swoim kanale ma niespełna dwa miliony subskrypcji. Najczęściej tworzy kontent organizując różnego typu challenge, bądź tworzy vlogi. Najpopularniejszą serią, jest zabieranie członków Ekipy do salonu tatuażu.

Najnowsze