Mateusz Trąbka: wiek, Friz, wzrost, dziewczyna, ekipa, Instagram, samochód, YouTube. Kim jest Tromba?

2021-04-13 5:54
Mateusz Trąbka: wiek, Friz, wzrost, dziewczyna, ekipa, Instagram, samochód, YouTube. Kim jest Tromba?
Autor: Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS Mateusz Trąbka: wiek, Friz, wzrost, dziewczyna, ekipa, Instagram, samochód, YouTube. Kim jest Tromba?

Mateusz Trąbka, to twórca kontentu na platformie YouTube, przyjaciel Friza i członek Ekipy. Influencer stał się bardzo popularny już w 2017 roku, kiedy zaczął regularnie pojawiać się w filmach Karola Wiśniewskiego. Coraz więcej osób szuka informacji o Youtuberze. Kim jest Tromba? Szczegóły znajdziecie w artykule poniżej.

Mateusz Trąbka: wiek, Friz, wzrost, dziewczyna, ekipa, Instagram, samochód, YouTube. Kim jest Tromba? Coraz częściej w wyszukiwarce Google, fani Ekipy sprawdzają informacje o Mateuszu Trąbce, który znany jest w internecie jako Tromba. Influencer nagrywa różnego typu vlogi i challenge na swoim kanale YouTube. Przed domem Ekipy mieszkał z Łukaszem Wojtycą, którego traktuje jak starszego brata. Ma dwa węże. Rodzice Tromby w młodości często kazali mu chodzić w kasku. Jako dziecko miał astmę. 

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Pytanie 1 z 11
Mercedesem w Ekipie nie jeździ...

Mateusz Trąbka: wiek

Mateusz Trąbka urodził się 14 kwietnia 1996 roku. Co oznacza, że w 2021 roku influencer będzie obchodził 25. urodziny. 

Mateusz Trąbka: Friz

Tromba i Friz poznali się przez aplikację Pokemon GO. Po pewnym czasie zaczął pojawiać się na kanale Karola Wiśniewskiego w różnych vlogach i challengach. W 2019 roku wspólnie z Karolem, Mini Majkiem, Wersow i Wujkiem Łukim przeprowadził się 

Mateusz Trąbka: wzrost

Mateusz Trąbka ma 180 centymetrów wzrostu. Co oznacza, że nie należy do niskich mężczyzn. Jest wyższy od swojego przyjaciela Friza o 7 centymetrów.

Mateusz Trąbka: Instagram

Trombe w serwisie Instagram możecie znaleźć pod pseudonimem @trombabomba. Ma ponad 2 miliony obserwujących. Najczęściej zamieszcza zdjęcia z sesji zdjęciowej i z życia Ekipy. 

Mateusz Trąbka: dziewczyna

Dziewczyną Mateusza Trąbki jest Marcysia Ryskala. Para jest ze sobą od mniej więcej czwartego kwartału 2019 roku. 

Mateusz Trąbka: Ekipa

Mateusz Trąbka jest w Ekipie od początku projektu. Tworzył kontent na kanał Ekipa wraz z Mini Majkiem, Wujkiem Łukim i Frizem jeszcze przed przeprowadzką do wynajętego domu pod Krakowem.

Mateusz Trąbka: samochód

Tromba jeździ na codzień Mercedesem klasy A 200. Jakiś czas temu, postanowił delikatnie zmodyfikować samochód, dodając na nim ulubionego pokemona Pikachu.

Mateusz Trąbka: YouTube

Youtuber na swoim kanale ma niespełna dwa miliony subskrypcji. Najczęściej tworzy kontent organizując różnego typu challenge, bądź tworzy vlogi. Najpopularniejszą serią, jest zabieranie członków Ekipy do salonu tatuażu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze