Friz zagra koncert w Krakowie 2021! Kiedy i po ile bilety?

2021-05-17 15:57
Friz zagra koncert w Krakowie 2021! Kiedy i po ile bilety?
Autor: Kadr z filmu ZAGRALIŚMY KONCERT W 72H OD PUBLIKACJI NUTY! z kanału Karol Friz Wiśniewski Friz zagra koncert w Krakowie 2021! Kiedy i po ile bilety?

Ekipa Friza po raz pierwszy zagra koncert w Krakowie. Youtuberzy będą promować swoją debiutancką płytę Sezon 3, która światło dzienne ujrzy w czerwcu 2021 roku. Karol Wiśniewski zapowiedział, że pierwsze wydarzenie muzyczne będzie w kameralnym gronie. Jak zdobyć bilety? Po ile są? Do kiedy można je zamówić?

Spis treści

  1. Friz - koncert w Krakowie 2021. DATA
  2. Friz - koncert w Krakowie 2021. CENA
  3. Friz - koncert w Krakowie 2021. GDZIE KUPIĆ BILETY?

Friz zagra koncert w Krakowie 2021! To będzie najbardziej wyczekiwane wydarzenie muzyczne przez wszystkich fanów Karola Wiśniewskiego. Friz wraz z całą Ekipą zagra koncert, który promuje debiutancki album Youtuberów. Krążek do wszystkich, którzy zamówili pre-order trafi jeszcze w czerwcu 2021 roku. Warto przypomnieć, że nad płytą influencerów pracuje sztab znanych gwiazd. B.R.O wraz z Cleo piszą teksty piosenek, a producenci od Donatana dopracowują brzmienie utworów. Jeżeli jesteście ciekawi, gdzie kupić wejściówki na koncert Ekipy, albo zastanawiacie się ile kosztuje taki bilet? To znamy ceny i miejsce w którym możecie zaopatrzyć się w takie zaproszenie.

Ekipa Friza i Roksana Węgiel w jednej piosence?! Zdradził ich pewien szczegół

Friz kiedyś i dziś

Friz - koncert w Krakowie 2021. DATA

Friz zdradził w swoim ostatnim materiale wideo, który został opublikowany w poniedziałek, 17 maja 2021 roku, że koncert Ekipy w Krakowie odbędzie się w sobotę, 26 czerwca 2021 roku.

Friz - koncert w Krakowie 2021. CENA

Cena biletów na koncert Ekipy Friza niestety nie jest niska. Trzeba będzie się sporo wykosztować. Za wejście na wydarzenie zapłacimy 420 złotych. Oprócz wyjątkowego biletu kolekcjonerskiego, również otrzymujemy:

  • album EKIPA - Sezon 3 DELUXE,
  • puszysty kapelusz typu buckethat,
  • neonowe okulary,
  • bawełnianą bandanę EKIPY,
  • nerkę z pinem

Friz - koncert w Krakowie 2021. GDZIE KUPIĆ BILETY?

Bilety na to koncert Ekipy Friza są dostępne tylko i wyłącznie na specjalnej stronie internetowej sezon3ekipa.pl. Co ważne, specjalne boxy, które zawierają bilet kolekcjonerski są dostępne do końca maja 2021 roku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze