Kim jest Friz? Najbogatszy polski youtuber ma miliony fanów

2021-02-14 19:48
Friz
Autor: Screen z YT: oto NOWY DOM EKIPY! / Karol Friz Wiśniewski

Karol Wiśniewski znany całemu internetowemu światu jako Friz jest jednym z najbogatszych i najpopularniejszych internetowych twórców polskiej sceny YouTube'a. Kim tak naprawdę jest Friz i co wiemy na jego temat? Wszystkie najciekawsze informacje o youtuberze znajdziecie poniżej!

Friz, czyli Karol Wiśniewski, ponieważ tak właśnie naprawdę nazywa się najpopularniejszy i najbogatszy youtuber z Polski znowu sprawia, że jest o nim głośno! Młody influencer od wielu lat otoczony jest rozgłosem medialnym i sławą jednak mało kto zna go tak naprawdę. Kim jest Friz i co należy wiedzieć o jego życiorysie? Chłopak już dobrych parę lat temu pokazał światu jak funkcjonuje serwis YouTube w Polsce oraz udowodnił wszystkim, że to właśnie on powinien być jego królem! Obecnie Karol wraz ze swoją dziewczyną, znaną w internecie jako Wersow wygrywają niemalże wszystkie internetowe rankingi i są guru jeśli chodzi o bycie numerem jeden w sieci.

Zawód influencer w dobie dzisiejszych czasów jest jednym z bardziej trafnych i szanowanych profesji, o której jeszcze kilka lat temu w ogóle nikt nawet by nie pomyślał. Friz za to już od samego początku wiedział, jak pokierować swoją internetową karierą, tak aby dzisiaj jego materiały wideo oglądalne były przez miliony ludzi. Friz swój pierwszy filmik na platformę wrzucił równo 10 lat temu, co oznacza, że w tej dziedzinie jest prawdziwym wyjadaczem. 

Kim jest Friz?

Kim jest Friz? Fani youtubera chcieliby wiedzieć na jego temat jak najwięcej. Otóż Karol urodził się w 1996 roku, a więc ma 25 lat. Jego początki na YouTube datuje się na rok 2010. Youtuber do dnia dzisiejszego nagrywa materiały wideo, a jego kanał na YouTube ma ponad 4 miliony subskrypcji. Takich zasięgów w Polsce może pozazdrościć mu każdy, ponieważ w naszym kraju Friz nie ma sobie równych. Jego wielką miłością jest Wersow, która podziela z gwiazdorem tą samą pasję. 

YouTuberów czy naukowców - kogo lepiej znamy?
Najnowsze