Murcix: wiek, wzrost, Instagram, zwierzęta, Nowciax, Mixer, YouTube, Ekipa, Friz. Kim jest Marta Błoch?

2021-04-13 5:54
Murcix: wiek, wzrost, Instagram, Nowciax, Mixer, YouTube, Ekipa, Friz. Kim jest Marta Błoch?
Autor: Kadr z filmu PRZEDŁUŻYŁAM WŁOSY z kanału MURCIX Murcix: wiek, wzrost, Instagram, Nowciax, Mixer, YouTube, Ekipa, Friz. Kim jest Marta Błoch?

Marta Błoch jest w Ekipie Friza prawie od samego początku. Influencerka dała się poznać widzom jako ciepła i opiekuńcza osoba, lubiąca zwierzęta. W związku z tym, że coraz więcej osób szuka informacji o Murcix, postanowiliśmy zebrać te najważniejsze w jednym artykule.

Spis treści

  1. Murcix: wiek
  2. Murcix: wzrost
  3. Murcix: Instagram
  4. Murcix: Nowciax
  5. Murcix: Mixer
  6. Murcix: YouTube
  7. Murcix: Ekipa
  8. Murcix: Friz
  9. Murcix: zwierzęta

Murcix: wiek, wzrost, Instagram, Nowciax, Mixer, YouTube, Ekipa, Friz. Kim jest Marta Błoch? To najpopularniejsze informacje, których wyszukujecie o Marcie Błoch, czyli popularnej Murcix. Influencerka początkowo występowała tylko w filmach członków Ekipy, ale nie udzielała się wiele w serwisie YouTube. Po pewnym czasie założyła kanał i tworzy kontent z pozostałymi przyjaciółmi.

Friz nie zwalnia tempa! Kolejna znana gwiazda wspiera płytę Ekipy

Murcix: wiek

Marta Błoch urodziła się w 1998 roku, co oznacza, że w 2021 roku będzie obchodziła 23. urodziny.

Murcix: wzrost

Murcix ma bardzo podobny wzrost do Kasi Bożek, czyli wszystko wskazuje na to, że ma około 168 centymetrów wzrostu.

Murcix: Instagram

Marta Błoch w serwisie Instagram jest znana jako @murcix. Obserwuje ją ponad 1,5 mln osób. Na swoim koncie najcześciej wrzuca zdjęcia z sesji zdjęciowych, prywatnych wypadków, lub z domu Ekipy.

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Pytanie 1 z 11
Mercedesem w Ekipie nie jeździ...

Murcix: Nowciax

Marta Błoch była bardzo często podejrzewana przez fanów, że jest w związku z fotografem Ekipy Friza, Nowciaxem. Jednak w jednym z odcinków poinformowała, że nie jest to prawdą.

Murcix: Mixer

Murcix była w związku z Mikołajem Magdziarzem, czyli Mixerem. Dołączyli na samym początku do Ekipy i przeprowadzili się do luksusowej willi. W 2020 roku rozstali się, a Mixer odszedł z projektu Friza.

Murcix: YouTube

Marta Błoch w serwisie YouTube ma kanał Murcix. Filmy wrzucane są w środę i niedzielę. Influencerka zgromadziła ponad milion subskrypcji na swoim koncie. Produkcje, które dodaje Murcix są najczęściej związane z tematyką beauty lub lifestyle.

Murcix: Ekipa

Murcix w Ekipie była odpowiedzialna za kontakt z klientem, a także rozwój marki EKIPATONOSI. Po założeniu swojego kanału na YouTube, wszystko wskazuje na to, że zrezygnowała z tej funkcji.

Murcix: Friz

Martę Błoch i Friza łączą relację przyjacielskie. Wspólnie tworzą kontenty na swoje kanały, a także wspierają się na platformach socialmedia.

Murcix: zwierzęta

Influencerka posiada kota Krokieta, a także świnkę Martusię.

ESKA XD #014
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze