Patecki: wiek, wzrost, dziewczyna, ekipa, YouTube, Wojewódzki, Friz. Kim jest Jakub Patecki?

2021-04-13 5:54
Patecki: wiek, wzrost, kefir, dziewczyna, ekipa, Instagram, YouTube, Friz, Hot 16 tekst. Kim jest Jakub Patecki?
Autor: Kadr z filmu JAKIEGO EKIPOWICZA PRZEDSTAWIAM? z kanału PatecWariatec Patecki: wiek, wzrost, kefir, dziewczyna, ekipa, Instagram, YouTube, Friz, Hot 16 tekst. Kim jest Jakub Patecki?

Jakub Patecki to członek Ekipy Friza, który zdobył serca internautów. Influencera jednak możecie znać nie tylko z projektu Karola Wiśniewskiego. Kim jest Jakub Patecki? Wszystkie szczegóły o tym Youtuberze znajdziecie w artykule poniżej.

Spis treści

  1. Patecki: wiek
  2. Patecki: wzrost
  3. Patecki: kefir
  4. Patecki: dziewczyna
  5. Patecki: Ekipa
  6. Patecki: Instagram
  7. Patecki: Friz
  8. Patecki: Wojewódzki
  9. Patecki: YouTube

Patecki: wiek, wzrost, dziewczyna, ekipa, YouTube, Wojewódzki, Friz. Patec nie rozpoczynał swojej kariery od razu u Karola Wiśniewskiego. Youtubera możecie przede wszystkim kojarzyć z kanału WszystkoVlog, który Jakub tworzył wraz ze swoim przyjacielem Bodziem. W momencie kiedy Patecki zaczął studiować, na chwilę postanowił odejść od nagrywania kontentu. Jednak zaczął pojawiać się coraz częściej u Friza, aż w końcu dołączył do Ekipy. Kim jest Jakub Patecki? 

Cleo uczy śpiewać Wersow i to nie żart! Efekt jest niewiarygodny!

Patecki: wiek

Jakub urodził się 30 września 1997 roku. Co oznacza, że w 2021 roku będzie obchodził 23. urodziny. 

Patecki: wzrost

Youtuber ma około 185 centymetrów wzrostu. Co oznacza, że jest wysokim mężczyzną. Wszystko wskazuje na to, że jest najwyższy z całej Ekipy Friza. 

Patecki: kefir

Jakub Patecki uwielbia pić kefir. Powtarza to prawie na każdym filmie. W listopadzie 2020 roku, jego przyjaciel Friz, postanowił zrobić mu żart, że Kuba zostanie ambasadorem nowej marki kefirx. Całą akcje możecie obejrzeć od 7 minuty 50 sekundy w materiale poniżej:

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Pytanie 1 z 11
Mercedesem w Ekipie nie jeździ...

Patecki: dziewczyna

Jakub Patecki nie ma dziewczyny. 

Kasia Bożek: wiek, wzrost, CS GO, FRIZ, waga, Instagram, TikTok, ekipa. Kim jest Fusiałka?

Patecki: Ekipa

Kuba dołączył do Ekipy oficjalnie 24.11.2019 roku. To właśnie wtedy został opublikowany film z challengami dla Pateckiego na kanale Friza.

Patecki: Instagram

Jakub Patecki można znaleźć w serwisie Instagram jako @patec_wariatec. Obserwuje go niespełna 1,5 mln osób. Najczęściej wrzuca fotografię z sesji i z domu Ekipy. 

Patecki: Friz

Jakub Patecki i Karol Friz Wiśniewski są przyjaciółmi. Obydwaj wspierają się występując w swoich produkcjach na YouTube, oraz na Instagramie.

Patecki: Wojewódzki

Jakub Patecki, wystąpi u Kuby Wojewódzkiego w odcinku, którego emisja zaplanowana jest na 13.04.2021.

Nowciax: wiek, kto to, sklep, Friz, Instagram, buty, dziewczyna, YouTube, Ekipa. Kim jest Piotr Nowak?

Patecki: YouTube

Jakub Patecki w serwisie YouTube ma nick PatecWariatec. Subskrybuje go niespełna 900 tysięcy subskrypcji. Najczęściej tworzy kontent lifestyle i rozrywkowy.

ESKA XD #014
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze