Weronika Sowa: wiek, wzrost, kosmetyki, Instagram, rodzice, rodzeństwo, sklep, waga, Friz, ekipa. Kim jest Wersow?

2021-05-29 18:00
Weronika Sowa: wiek, wzrost, Instagram, rodzice, rodzeństwo, sklep, waga, Friz, ekipa. Kim jest Wersow?
Autor: kadr z filmu IMPREZA NIESPODZIANKA DLA MOJEGO CHŁOPAKA! z kanału WERSOW Weronika Sowa: wiek, wzrost, Instagram, rodzice, rodzeństwo, sklep, waga, Friz, ekipa. Kim jest Wersow?

Weronika Sowa jest jedną z najpopularniejszych dziewczyn wśród influencerek w naszym kraju. Wersow, bo taki ma pseudonim w sieci, zdobyła ogromną ilość fanów w ciągu kilku miesięcy. Coraz więcej osób zaczyna wyszukiwać informacji o Youtuberce. Kim jest Wersow? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Spis treści

 1. Weronika Sowa: wiek
 2. Weronika Sowa: wzrost
 3. Weronika Sowa: kosmetyki
 4. Weronika Sowa: rodzice
 5. Weronika Sowa: Instagram
 6. Weronika Sowa: rodzeństwo
 7. Weronika Sowa: sklep
 8. Weronika Sowa: waga
 9. Weronika Sowa: Friz
 10. Weronika Sowa: ekipa

Weronika Sowa: wiek, wzrost, Instagram, rodzice, rodzeństwo, sklep, waga, Friz, ekipa. Kim jest Wersow? Weronika Sowa od kilku lat cieszy się niezmiennie sporą popularnością w internecie. Wersow, bo taki przyjęła pseudonim dziennie śledzi kilka milionów osób. Influencerka ma swój własny sklep, uwielbia spędzać czas ze swoim rodzeństwem, a także sprawiać niespodzianki swojego chłopakowi. Sowa w social mediach jest bardzo aktywna i stale utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Youtuberka dorastała w Wiedniu, a po powrocie do kraju studiowała prawo w Krakowie. W internecie coraz częściej wyszukujecie informacji o wieku, wzroście czy rodzicach Weroniki. Postanowiliśmy przybliżyć Wam jej osobę i zebrać wszystkie potrzebne wiadomości o Wersow.

Friz nie zwalnia tempa! Kolejna znana gwiazda wspiera płytę Ekipy

Weronika Sowa: wiek

Weronika Sowa urodziła się 31 sierpnia 1996 roku. To oznacza, że w 2021 roku będzie obchodziła swoje 25. urodziny. 

Weronika Sowa: wzrost

Wersow nie poinformowała swoich fanów o tym, ile ma wzrostu. Jednak dziewczyna nie należy do najniższych i wiele wskazuje na to, że jest tak samo wysoka jak dziewczyna Tromby, Marcysia.

Marcysia Ryskala: wiek, Instagram, wzrost, imię, tatuaże, Friz, chłopak, ekipa, Youtube. Kim jest Marcysia?

Weronika Sowa: kosmetyki

Weronika Sowa wypuściła swoją własną linię kosmetyków o nazwie Makeup Obsession Wersow Box. W skład tego zestawu wchodzi:

 • Paleta cieni do powiem day dreamer w odcieniu różu, brązów i pomarańczy
 • Balsam do ust
 • Tint do ust i policzków w sztyfcie
 • Eyeliner w odcieniu shady

Weronika Sowa: rodzice

Weronika Sowa pochodzi z Mielca, mimo że przez wiele lat mieszkała w Austrii. Na jednym z nagrań influencerka pokazała swoją mamę, ale niestety nie ma więcej informacji na ten temat. Wersow bardzo dba o prywatność. 

Weronika Sowa: Instagram

Weronikę Sowę możecie znaleźć w serwisie Instagram pod pseudonimem @wersow. Ma na swoim koncie prawie 2,5 miliona obserwujących. Najczęściej influencerka publikuje zdjęcia z sesji, domu Ekipy, albo prywatnych wyjazdów. 

Weronika Sowa: rodzeństwo

Wersow ma młodszą siostrę Nadię i starszego brata Kacpra.

Weronika Sowa: sklep

Weronika Sowa 13 grudnia 2019 roku w filmie WRESZCIE MOGĘ WAM O TYM POWIEDZIEĆ! ujawniła, że otwiera swój własny sklep. Dzień później ruszyła sprzedaż i została uruchomiona strona wersow.com. 

Weronika Sowa: waga

W jednym z filmów Karola Friza Wiśniewskiego, Weronika wraz z Martą Błoch zabrały do łazienki wagę. Był to challenge, który polegał na tym, aby jak najwięcej przybrać na wadzę w ciągu 24 godzin. Niestety ani Wersow, ani Murcix nie ujawniły ile ważą.

Mateusz Trąbka: wiek, Friz, wzrost, dziewczyna, ekipa, Instagram, samochód, YouTube. Kim jest Tromba?

Weronika Sowa: Friz

Karol Friz Wiśniewski i Weronika Sowa są w związku. Niestety obydwoje nie chcą ujawnić od kiedy dokładnie. Friz 24 listopada 2018 roku opublikował wideo, w którym przedstawia swoim fanom Wersow. Co ciekawe, para zerwała ze sobą w trakcie pobytu w Stanach Zjednoczonych. Jednak po wyjaśnieniu kilka spraw wrócili do siebie.

Weronika Sowa: ekipa

Sowa jest w Ekipie Friza od samego początku. Wspólnie z Karolem tworzyła kontent daily i wspierała go w realizacji jego marzenia. Aktualnie zajmuje się rozwojem swoich social mediów i pomaga innym członkom Ekipy. 

ESKA XD #014
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze