Nowciax: wiek, kto to, sklep, Friz, Instagram, buty, dziewczyna, YouTube, Ekipa. Kim jest Piotr Nowak?

2021-04-08 18:29
Nowciax: wiek, kto to, sklep, Friz, Instagram, buty, dziewczyna, YouTube, Ekipa. Kim jest Piotr Nowak?
Autor: kadr z filmu SESJA W BASENIE Z EKIPĄ! z kanału Nowciax Nowciax: wiek, kto to, sklep, Friz, Instagram, buty, dziewczyna, YouTube, Ekipa. Kim jest Piotr Nowak?

Nowciax, czyli Piotr Nowak jest w Ekipie Friza już od dłuższego czasu. Jednak oficjalnie dołączył do grona influencerów pod koniec 2020 roku. Kim jest, ile ma lat, czy ma dziewczynę? Wszystkie szczegóły znajdziecie w artykule poniżej.

Spis treści

  1. Nowciax: wiek
  2. Nowciax: kto to?
  3. Nowciax: sklep
  4. Nowciax: Friz
  5. Nowciax: buty
  6. Nowciax: dziewczyna
  7. Nowciax: Instagram
  8. Nowciax: Ekipa
  9. Nowciax: YouTube

Nowciax: wiek, kto to, sklep, Friz, Instagram, buty, dziewczyna, YouTube, Ekipa. Kim jest Piotr Nowak? Nowciax jest związany z Karolem Frizem Wiśniewskim od początku Ekipy, ponieważ został fotografem influencerów. Nowak występował gościnnie w niektórych filmach, ale nigdy nie wykonywał challengy. Jednak od końca 2020 roku jest zaangażowany w tworzenie kontentu wszystkich przyjaciół Friza i nawet sam postanowił stworzyć kanał. Coraz więcej osób wyszukuje informacji o Nowciaxu. Kim jest?

Friz nie zwalnia tempa! Kolejna znana gwiazda wspiera płytę Ekipy

Nowciax: wiek

Nie mamy dobrych wiadomości dla wszystkich fanów Nowciaxa. Influencer nie informuje nigdzie ile ma lat. Niektórzy wskazują, że mógł urodzić się w 1995 roku, co oznacza, że w 2021 roku będzie obchodził 26. urodziny.

Nowciax: kto to?

Piotr Nowak, czyli Nowciax jest z zawodu fotografem. Bardzo często współpracował z influencerami, robiąc im sesje zdjęciowe. To właśnie Nowak zrobił zdjęcie Frizowi, która została opublikowana w Foerbsie.

Nowciax: sklep

Nowciax nie ma swojego własnego sklepu, bądź marki odzieżowej. 

Weronika Sowa: wiek, wzrost, Instagram, rodzice, rodzeństwo, sklep, waga, Friz, ekipa. Kim jest Wersow?

ESKA XD #014

Nowciax: Friz

Nowciax i Friz są przyjaciółmi. Bardzo często wspierają się na Instagramie, a także tworzą wspólnie kontent na swoje kanały YouTube.

Nowciax: buty

Piotr ma pokaźną kolekcję butów. Influencer rozpoczynał od robienia zdjęć butom, które umieszczał na swoim blogu. Ilość obuwia, które ma Nowciax przekracza 50 par. 

Nowciax: dziewczyna

Nowciax aktualnie nie ma dziewczyny i nie jest w żadnym związku. Co ciekawe wiele osób sądzi, że Nowak jest razem z Martą Błoch, znaną jako Murcix. Influencerka ostatnio jednak zaprzeczyła tym plotkom.

Mini Majk z Ekipy Friza WZRUSZYŁ szczerym wyznaniem. Tego nikt się nie spodziewał!

Nowciax: Instagram

Nowak w serwisie Instagram jest pod pseudonimem @nowciax. Obserwuje go ponad 400 tysięcy osób. Najczęściej wrzuca zdjęcia z sesji zdjęciowych.

Nowciax: Ekipa

Piotr Nowak jest fotografem Ekipy od początku jej powstania. Dołączył jednak oficjalnie do ich grona pod koniec 2020 roku. Niestety nie wiadomo czy Nowciax mieszka z pozostałymi domownikami, ponieważ nigdy nie pochwalił się swoim pokojem na YouTube lub Instagramie.

Nowciax: YouTube

Piotr Nowak na YouTube ma swój kanał pod pseudonimem Nowciax. Ma ponad 200 tysięcy subskrypcji. Najczęściej filmy wrzuca w poniedziałki. 

Sonda
Friz - czy czekasz na jego płytę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze