Ekipa Friza - płyta Sezon 3 gorącym towarem. Kiedy premiera? [DATA]

2021-03-10 15:56
Ekipa wydaje płytę Sezon 3! Kiedy premiera albumu?
Autor: Materiały prasowe e-muzyka Ekipa wydaje płytę Sezon 3! Kiedy premiera albumu?

Wszystko zaczęło się od krakowskiego youtubera, Karola Wiśniewskiego, czyli Friza. Friz startował od filmików o tematyce gamingowej, a ogromną popularność przyniósł mu cykl materiałów z prankami i oryginalnymi wyzwaniami. 3KIPA to pierwszy singiel zapowiadający album Ekipy, SEZON 3.

Ekipa wydaje płytę Sezon 3! Vloger zgromadził wokół siebie grupę zaprzyjaźnionych influencerów, zwaną EKIPĄ, która w 2020 podbiła polski YouTube. Właśnie rozpoczyna się trzeci sezon projektu, któremu towarzyszy album SEZON 3. 3KIPA to pierwszy singiel zapowiadający album Ekipy. Utwór utrzymany jest w popowo-trapowej stylistyce. Można w nim usłyszeć wszystkich członków Ekipy - od Friza aż po Wujka Łukiego. W kawałku twórcy śpiewają o swoim dotychczasowym życiu oraz nadchodzącym sezonie ich projektu.

The Weeknd najlepsze wykony na żywo

EKIPA sezon 3 - kiedy premiera płyty?

Płyta EKIPA sezon 3 już jest dostępna na stronie sezon3ekipa.pl. Pre-order dostępny jest w trzech wariantach. Najtańszy to sam krążek i kosztuje 39,99 PLN. Najdroższy to cały box wraz z biletem kolekcjonerskim na koncert i spotkanie z Ekipą za 399,99 PLN. Premiera albumu natomiast zapowiada jest na czerwiec 2021 roku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze