Ekipa wydaje płytę Sezon 3! Kiedy premiera albumu?

i

Autor: Materiały prasowe e-muzyka Ekipa wydaje płytę Sezon 3! Kiedy premiera albumu?

Ekipa Friza - płyta Sezon 3 gorącym towarem. Kiedy premiera? [DATA]

2021-03-10 15:56

Wszystko zaczęło się od krakowskiego youtubera, Karola Wiśniewskiego, czyli Friza. Friz startował od filmików o tematyce gamingowej, a ogromną popularność przyniósł mu cykl materiałów z prankami i oryginalnymi wyzwaniami. 3KIPA to pierwszy singiel zapowiadający album Ekipy, SEZON 3.

Ekipa wydaje płytę Sezon 3! Vloger zgromadził wokół siebie grupę zaprzyjaźnionych influencerów, zwaną EKIPĄ, która w 2020 podbiła polski YouTube. Właśnie rozpoczyna się trzeci sezon projektu, któremu towarzyszy album SEZON 3. 3KIPA to pierwszy singiel zapowiadający album Ekipy. Utwór utrzymany jest w popowo-trapowej stylistyce. Można w nim usłyszeć wszystkich członków Ekipy - od Friza aż po Wujka Łukiego. W kawałku twórcy śpiewają o swoim dotychczasowym życiu oraz nadchodzącym sezonie ich projektu.

The Weeknd najlepsze wykony na żywo

EKIPA sezon 3 - kiedy premiera płyty?

Płyta EKIPA sezon 3 już jest dostępna na stronie sezon3ekipa.pl. Pre-order dostępny jest w trzech wariantach. Najtańszy to sam krążek i kosztuje 39,99 PLN. Najdroższy to cały box wraz z biletem kolekcjonerskim na koncert i spotkanie z Ekipą za 399,99 PLN. Premiera albumu natomiast zapowiada jest na czerwiec 2021 roku.