Dziewczyna Friza nagrała piosenkę na album Ekipy! Przygotowania były bardzo długie

2021-05-26 14:36
Dziewczyna Friza nagrała piosenkę na album Ekipy! Przygotowania były bardzo długie
Autor: Kadr z filmu NAGRAŁYŚMY BABSKĄ PIOSENKĘ NA PŁYTĘ EKIPY! *VLOG* z kanału Wersow Dziewczyna Friza nagrała piosenkę na album Ekipy! Przygotowania były bardzo długie

Wersow wraz ze swoimi przyjaciółkami postanowiły wejść do studia nagraniowego. Nagrały tam kobiecy utwór, który będziemy mogli usłyszeć na debiutanckiej płycie Ekipa - Sezon 3. Jak zdradziły influencerki, przygotowania były długie, ale efekt końcowy jest bardzo dobry. Jak to wszystko wyglądało zza kulis?

Dziewczyna Friza nagrała piosenkę na album Ekipy! Przygotowania były bardzo długie. Weronika Wersow Sowa, która jest dziewczyną Karola Friza Wiśniewskiego, postanowiła razem z pozostałymi influencerkami nagrać kobiecy utwór na debiutancką płytę Ekipa - Sezon 3. Nad albumem, pracował raper Jakub B.R.O Birecki, Cleo, a także ekipa Donatana. Premiera odbędzie się 26 czerwca 2021 roku. Tego samego dnia, w Krakowie odbędzie się również pierwszy koncert Friza i jego przyjaciół.

Jak dobrze znasz hity Ekipy Friza? [Quiz]

Trendy z TikToka | ESKA XD - Fit vlog #23

Dziewczyna Friza nagrała piosenkę na album Ekipy!

Wersow, Fusiałka, Murcix i Marcysia, postanowiły w studiu nagraniowym z pomocą B.R.O, Cleo i Donatana stworzyć kobiecy utwór. Piosenka została nagrywana przez kilka godzin w towarzystwie realizatora, a także Jakuba Bireckiego, który dawał influencerkom rady, w jaki sposób co mają zaśpiewać, bądź zaintonować. Niestety Weronika Sowa nie poinformowała w swoim materiale wideo o czym będzie ten utwór, a także czy rozpoczęły się prace nad teledyskiem. Proces realizacji tego kawałka możecie zobaczyć od 12 minuty 52 sekundy w poniższym filmie.

Najnowsze