Kasia Bożek: wiek, wzrost, CS GO, FRIZ, waga, Instagram, TikTok, ekipa. Kim jest Fusiałka?

2021-01-18 14:38
Kasia Bożek: wiek, wzrost, cs go, FRIZ, waga, Instagram, TikTok, ekipa. Kim jest Fusiałka?
Autor: Kadr z filmu PRZEDŁUŻYŁAM WŁOSY! z kanału MURCIX Kasia Bożek: wiek, wzrost, cs go, FRIZ, waga, Instagram, TikTok, ekipa. Kim jest Fusiałka?

Kasia Bożek jest znaną influencerką z Ekipy Friza. Popularna Fusiałka jest dziewczyną Łukasza Wojtycy, który zajmuje się wsparciem gwiazd Ekipy. Coraz częściej jednak wyszukujecie informacji o Kasi. Postanowiliśmy przybliżyć Wam jej sylwetkę. W artykule poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o gwieździe internetu.

Kasia Bożek: wiek, wzrost, CS GO, FRIZ, waga, Instagram, TikTok, ekipa. Kim jest Fusiałka? Kasia Bożek, czyli popularna Fusiałka, jest członkiem prawie od początku domu Ekipy. Influencerka jest dziewczyną Łukasza Wojtycy, czyli Wujka Łukiego. Przez długi czas, zajmowała się wprowadzaniem nowych produktów, oraz obsługą klienta marki EKIPATONOSI wraz z Martą Murcix Błoch. Co ciekawe, Bożek jako jedyna nie ma swojego konta w serwisie YouTube. Co wiadomo o tej skromnej dziewczynie? 

O kim mowa? Ekipa Friza bez tajemnic!

Pytanie 1 z 11
Mercedesem w Ekipie nie jeździ...

Kasia Bożek: wiek

Kasia Bożek urodziła się 10 czerwca 1998 roku. To oznacza, że w 2021 roku będzie obchodziła swoje 23. urodziny. 

Kasia Bożek: wzrost

Fusiałka ma 168 centymetrów wzrostu.

Kasia Bożek: waga

Influencerka z Jastrzębia Zdrój waży 52 kilogramy. 

Kasia Bożek: CS GO

Fusiałka rozpoczęła swoją przygodę z CS GO mając 13 lat. Początkowo grała na serwerach publicznych, a następnie przeszła na granie mixów. Jest fanką wersji CS 1.6. W 2019 roku wzięła udział w wielu turniejach. 

Kasia Bożek: Instagram

Kasię Bożek możecie znaleźć w serwisie Instagram pod pseudonimem @fusialka. Influencerka najczęściej wrzuca zdjęcia z domu Ekipy, bądź z prywatnych wyjazdów. 

Kasia Bożek: FRIZ

Bożek i Friza łączą przyjacielskie stosunki. Wspólnie tworzą kontenty na swoje kanały, a także wspierają się w mediach społecznościowych. 

Kasia Bożek: Ekipa

Kasia dołączyła do Ekipy Friza oficjalnie w 2019 roku. Na początku nie pojawiała się w domu, w którym mieszkali wszyscy członkowie. Wprowadziła się mniej więcej w połowie daily Karola. Bożek zajmowała się dystrybucją marki EKIPATONOSI.

Kasia Bożek: TikTok

Bożek na TikToku jest pod pseudonimem @fusialka. Ma ponad milion obserwujących. Najczęściej nagrywa aktualne trendy w aplikacji.

Mike Tyson, Nicolas Cage - te gwiazdy straciły majątek | ESKA XD - Hotplota #14
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze