Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Co się działo na planie? [KULISY]

2021-09-30 14:37
Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Co się działo na planie? [KULISY]
Autor: Radio ESKA Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Co się działo na planie? [KULISY]

Dawid Kwiatkowski kolejny raz udowodnił, że jest artystą wszechstronnie utalentowanym. Kolejna okazja, by się o tym przekonać - podczas premiery kolejnego odcinka ESKA Live! Co się działo na planie zdjęciowym? Ujawniamy i podrzucamy zapowiedź całego występu - na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live to pozycja obowiązkowa dla tysięcy fanów popularnego artysty! Usłyszycie wielkie hity wokalisty, w zupełnie nowych, nieznanych do tej pory aranżacjach. Dawid Kwiatkowski pokazał się od zupełnie nowej, nieznanej do tej pory strony. Będziecie mogli się o tym przekonać jeszcze w październiku. Co się działo na planie zdjęciowym? Jak wyglądało nagranie koncertu w ESKA Live? Przekonajcie się oglądając wideo poniżej!

Smolasty w ESKA Live zaśpiewał megahity. To pierwszy TAKI koncert rapera!

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Zobaczcie, co się działo za kulisami

W ESKA Live na naszej ESKOWEJ scenie zaprezentują się tylko najlepsi wykonawcy, których hity doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Jeśli tęsknicie za koncertem ulubionego artysty, to dobrze trafiliście. Solidna dawka koncertowych emocji, z udziałem czołowych osobistości czeka na Was w ESKA Live, tylko na ESKA.pl! 

W ESKA Live zagrali już:

A w październiku 2021 zagrają dla Was:

  • Daria - premiera koncertu październik 2021
  • Dawid Kwiatkowski - premiera koncertu październik 2021

Wkrótce ogłosimy kolejne gwiazdy ESKA Live. Bądźcie razem z nami, bo poznacie swoich ulubionych artystów od zupełnie nowej, muzycznej strony!

Najnowsze