Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Co się działo na planie? [KULISY]

2021-09-30 14:37
Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Co się działo na planie? [KULISY]
Autor: Radio ESKA Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Co się działo na planie? [KULISY]

Dawid Kwiatkowski kolejny raz udowodnił, że jest artystą wszechstronnie utalentowanym. Kolejna okazja, by się o tym przekonać - podczas premiery kolejnego odcinka ESKA Live! Co się działo na planie zdjęciowym? Ujawniamy i podrzucamy zapowiedź całego występu - na ESKA.pl!

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live to pozycja obowiązkowa dla tysięcy fanów popularnego artysty! Usłyszycie wielkie hity wokalisty, w zupełnie nowych, nieznanych do tej pory aranżacjach. Dawid Kwiatkowski pokazał się od zupełnie nowej, nieznanej do tej pory strony. Będziecie mogli się o tym przekonać jeszcze w październiku. Co się działo na planie zdjęciowym? Jak wyglądało nagranie koncertu w ESKA Live? Przekonajcie się oglądając wideo poniżej!

Smolasty w ESKA Live zaśpiewał megahity. To pierwszy TAKI koncert rapera!

Dawid Kwiatkowski w ESKA Live! Zobaczcie, co się działo za kulisami

W ESKA Live na naszej ESKOWEJ scenie zaprezentują się tylko najlepsi wykonawcy, których hity doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Jeśli tęsknicie za koncertem ulubionego artysty, to dobrze trafiliście. Solidna dawka koncertowych emocji, z udziałem czołowych osobistości czeka na Was w ESKA Live, tylko na ESKA.pl! 

W ESKA Live zagrali już:

A w październiku 2021 zagrają dla Was:

  • Daria - premiera koncertu październik 2021
  • Dawid Kwiatkowski - premiera koncertu październik 2021

Wkrótce ogłosimy kolejne gwiazdy ESKA Live. Bądźcie razem z nami, bo poznacie swoich ulubionych artystów od zupełnie nowej, muzycznej strony!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze