Smolasty w ESKA Live zaśpiewał megahity. To pierwszy TAKI koncert rapera!

2021-09-30 8:56
Smolasty w ESKA Live zaśpiewał megahity. To pierwszy TAKI koncert rapera!
Autor: ESKA.pl / Smolasty Smolasty w ESKA Live zaśpiewał megahity. To pierwszy TAKI koncert rapera!

Smolasty w ESKA Live to gwarancja dobrej zabawy i uniesień na najwyższym poziomie. Jeden z najpopularniejszych raperów pokazał się od zupełnie innej strony śpiewając swoje największe hity w nowych aranżacjach i w stu procentach na żywo! Obejrzyjcie premierowo koncert artysty - tylko na ESKA.pl!

Smolasty w ESKA Live to pozycja obowiązkowa, jeśli uwielbiacie znakomite hity w wersjach na żywo. Norbert Smoliński wystąpił specjalnie dla słuchaczy Radia ESKA i czytelników ESKA.pl, chwilę przed debiutem w okrągłej klatki podczas gali Fame MMA. Na naszej scenie, w nowoczesnym studio nagraniowym, wykonał swoje największe hity, które przyniosły mu ogromną rozpoznawalność. Zaprezentował także najnowszy najnowszy utwór Duże oczy, który nieustannie walczy o Wasze wsparcie w Gorącej 20 oraz w Rap 20. Smolastego, w takiej odsłonie, jeszcze nie widzieliście! Życzymy Wam dobrej zabawy i czekajcie na kolejne muzyczne niespodzianki w ramach koncertów ESKA Live.

ESKA Live - ekskluzywne koncerty z największymi gwiazdami! Kto i kiedy wystąpi?

ESKA Live: Smolasty z koncertem, jakiego jeszcze nie widzieliście!

Smolasty w ESKA Live - koncert

Smolasty w ESKA Live zaprezentował utwory, które doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Zrobiły one również największą furorę wśród czytelników ESKA.pl. Koncert rapera rozpoczął się od hitu Uzależniony, który powstał we współpracy z Otsochodzi. Właśnie ten numer mocno pociągnął karierę Smolastego. Drugim utworem w setliście, podczas ESKA Live, był singiel Duże oczy. To singiel, który porwał Was od pierwszego odsłuchu i z pewnością zostanie z Wami na długo. Artysta później płynnie przeszedł do wykonania piosenki Raj, której teledysk w serwisie YouTube ma 20 milionów wyświetleń. Na sam koniec usłyszeliśmy megahit Fake Love, który powstał w duecie z Białasem. Za produkcję odpowiada duet Miyo, a sam numer pokrył się poczwórną platyną.

ESKA Live - koncerty i wywiady

Na naszej ESKOWEJ scenie zaprezentują się tylko najlepsi wykonawcy, których hity doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Jeśli tęsknicie za koncertem ulubionego artysty, to dobrze trafiliście. Solidna dawka koncertowych emocji, z udziałem czołowych osobistości czeka na Was w ESKA Live, tylko na ESKA.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze