Smolasty w ESKA Live rozgrzał scenę do czerwoności! Te hity rozbujają wszystkich

i

Autor: ESKA.pl Smolasty w ESKA Live rozgrzał scenę do czerwoności! Te hity rozbujają wszystkich

Smolasty w ESKA Live rozgrzał scenę do czerwoności! Rozbujał Was tymi hitami!

2021-09-28 11:04

Smolasty w ESKA Live to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy uwielbiają twórczość tego rapera. Norbert Smoliński to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych artystów na polskim rynku muzycznym. Współpracował z takimi osobistościami, jak Robert Gawliński z zespołu Wilki, czy Ewa Farna. Jakie hity zaśpiewał na ESKOWEJ scenie tuż przed debiutem w klatce MMA? Przekonajcie się i poznajcie listę już teraz!

Świetnie przyjęte przez słuchaczy Radia ESKA i czytelników ESKA.pl, koncerty ESKA Live nie zwalniają tempa. Po tym, gdy naszą ESKOWĄ scenę przejął uwielbiany zespół Shanguy, teraz przyszedł czas na Smolastego! Jeden z najpopularniejszych polskich raperów wystąpił tuż przed swoim debiutem w oktagonie. W przerwie pomiędzy treningami znalazł chwilę, by wystąpić specjalnie dla Was. Wykonał największe hity, które pomimo upływu czasu wciąż dobrze brzmią. 

Shanguy i energetyczny występ w ESKA Live! Takiego show jeszcze nie widzieliście!

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Smolasty - piosenki w ESKA Live

Smolasty w ESKA Live swój występ zaczął od hitu, za sprawą którego jego kariera poszybowała do góry. Mowa oczywiście o piosence Uzależniony, której teledysk ma ponad 50 milionów wyświetleń. Po ponad czterominutowym show sprawnie przeszedł do wykonania hitu Duże oczy. Aktualnie jest to jeden z ulubionych utworów słuchaczy Radia ESKA. Warto dodać, że był to jeden z pierwszych wykonów tego kawałka na żywo. Chwilę później przenieśliśmy się do raju. Właśnie utwór Raj wprowadził wszystkich w ESKOWYM studio, w chillujący klimat. Jaki hit wykonał w czwartej kolejności? Zostawiamy to w tajemnicy i zapraszamy do wspólnej zabawy już 28 września o godzinie 12:00 na www.eska.pl