Beyonce w Polsce 2023

i

Autor: Beyonce / YouTube/Ferrari Press/East News Beyonce ogłosiła drugi koncert w Polsce w 2023 roku!

Beyonce w Polsce 2023 - jest DRUGA DATA koncertu! Kiedy i gdzie wystąpi Beyonce?

2023-02-08 10:33

Koncert Beyonce w Polsce 2023 to informacja, która ucieszyła wielu fanów amerykańskiej gwiazdy. Już pierwszego dnia sprzedaży biletów kilkadziesiąt tysięcy osób próbowało zdobyć wejściówki. Nie wszystkim się udało, ale nic straconego! Artystka ogłosiła drugi koncert w Polsce! Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie?

Beyonce w Polsce 2023 - druga data z pewnością ucieszyła wszystkich fanów gwiazdy! Wiemy już, że 27 czerwca artystka wystąpi na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Kiedy ogłoszono koncert, wiele osób od razu zaczęło szukać informacji o biletach. Oficjalna sprzedaż rozpoczęła się 7 lutego. Ci, którzy liczyli na kupienie wejściówek wieczorem, musieli obejść się smakiem. Niemal wszystkie bilety sprzedały się w ciągu kilku godzin, a w kolejce na stronie Ticketmaster momentami było ponad 60 tysięcy chętnych. Jeżeli komuś nie udało się zdobyć biletu, będzie mógł kupić go na drugi koncert. Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się kolejne show w wykonaniu Beyonce. Data i miejsce koncertu są już znane!

Beyonce w Warszawie 2023 - ponad 40 TYSIĘCY osób w kolejce po bilety na koncert!

Beyoncé w Polsce 2023 - fani ZAŁAMANI problemami przy sprzedaży biletów. Wielu nie zobaczy idolki!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Beyonce w Polsce 2023 - kiedy i gdzie drugi koncert?

Drugi koncert Beyonce w Polsce 2023 odbędzie się dzień po pierwszym z nich. Oznacza to, że drugą okazją do zobaczenia gwiazdy będzie środa 28 czerwca. Miejsce nie ulegnie zmianie w stosunku do pierwszego widowiska. Ponownie będzie to PGE Narodowy w Warszawie. Co wiemy o sprzedaży biletów?

Beyonce w Polsce 2023 - bilety gorącym towarem! Czy można jeszcze kupić?

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Beyonce?

Beyonce w Polsce 2023 - bilety na drugi koncert

Jak poinformowało Live Nation Polska, ogłoszenie drugiej daty to wynik ogromnego zainteresowania biletami na koncert Beyonce. Wiadomo już, że sprzedaż wejściówek na drugie show, rozpocznie się w środę 8 lutego o godzinie 10:00. Warto być punktualnym, bo znów mogą się rozejść jak świeże bułeczki!