Beyonce w Warszawie 2023 - ponad 60 tysięcy osób w kolejce po bilety!

i

Autor: PictureGroup/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Beyonce w Warszawie 2023 - ponad 40 TYSIĘCY osób w kolejce po bilety na koncert!

2023-02-08 10:27

Beyonce w Warszawie 2023 zagra aż dwa koncerty! Część fanów odetchnęła z ulgą, jeśli nie udało im się kupić biletów na 27 czerwca. Już następnego dnia gwiazda ponownie zaśpiewa na PGE Stadionie Narodowym. Nie powinno być zaskoczeniem, że wejściówki cieszą się równie dużym zainteresowaniem. W kolejce czekało kilkadziesiąt tysięcy osób!

Beyonce w Warszawie 2023 wystąpi dwa razy, więc nic dziwnego, że bilety na koncerty rozeszły się w turbo szybkim tempie. Najbardziej zainteresowani byli załamani, kiedy nie udało im się kupić wejściówek. Na szczęście gwiazda nie zawiodła swoich fanów - ogłosiła drugą datę. Zaśpiewa na PGE Stadionie Narodowym zarówno 27, jak i 28 czerwca 2023 roku! Podczas sprzedaży można było zauważyć najprawdziwsze szaleństwo, kilka minut od rozpoczęcia w kolejce czekało ponad 40 tysięcy osób! To wynik godny królowej popu. Choć były dwie szanse na zdobycie ich, ludzie wciąż zastanawiają się czy bilety na koncerty Beyonce 2023 będą jeszcze dostępne? Okazuje się, że prawdopodobieństwo na zobaczenie wokalistki wciąż istnieje!

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATA, MIEJSCA]

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Bilety na koncert Beyonce - 40 tysięcy osób w kolejce

Koncert Beyonce w Warszawie 2023 wzbudził ogromne zainteresowanie wśród ludzi. Fani przebili wszelkie oczekiwania już przy pierwszej sprzedaży, gdy ponad 60 tysięcy osób czekało w kolejce na Ticketmasterze. I choć wydawać się mogło, że druga tura nie będzie tak popularna, rzeczywistość mocno temu zaprzeczyła. Zaledwie po 10 minutach na możliwość kupienia biletów czekało... ponad 40 tysięcy osób! Fandom wokalistki zdecydowanie należy do największych na świecie. Taki wynik świadczy o udanej karierze na arenie międzynarodowej!

Piosenki, które w 2023 kończą 20 lat. Do dziś są puszczane w radiach!

Czy bilety na koncerty Beyonce 2023 będą jeszcze dostępne?

Dla fanów, którym nie udało się kupić biletów na koncert Beyonce, mamy pocieszającą wiadomość. Choć wejściówki mogą być niedostępne, za jakiś czas część może powrócić do sprzedaży. Niektóre osoby jedynie dodają je do koszyków, nie finalizując zakupu, co kończy się tym, że wejściówki powracają do puli. Sytuację najlepiej obserwować na bieżąco na stronie Ticketmaster!

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Beyonce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE