Beyonce

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News Beyonce wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie!

Beyonce w Polsce 2023 - bilety gorącym towarem! Czy można jeszcze kupić?

2023-02-07 12:30

Beyonce w Polsce będzie ogromnym wydarzeniem muzycznych. To bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów tego roku. Wiele osób marzy, aby się na nim pojawić. Sprzedaż biletów już ruszyła. Czy są jeszcze wejściówki? Pierwszego dnia sprzedaży liczba chętnych była oszołamiająca. W kolejce było 50 tysięcy osób!

Beyonce w Polsce 2023 to informacja, która zachwyciła fanów artystki. Amerykańska "królowa" po raz trzeci wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie. 27 czerwca przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej promującej album Renaissance. Zaledwie kilka dni temu płyta została nagrodzona aż 4 nagrodami Grammy! Bilety na koncert Beyonce pożądane są przez wielu Polaków. Pierwsze osób zdobyły wejściówki już 2 lub 3 lutego, kiedy dostępna była przedsprzedaż dla klientów CitiHandlowy oraz Ticketmaster. Sprzedaż ogólna ruszyła 7 lutego o 10:00. Niektórzy godzinami czekali na dostęp, ponieważ w kolejce było ponad 50 tysięcy osób! Oznacza to, że chętnych nie brakowało. Czy jakiekolwiek bilety są jeszcze dostępne?

Beyonce w Polsce 2023 - bilety premium kosztują fortunę. Nawet cztery zera na rachunku!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Beyonce w Polsce 2023 - czy są jeszcze bilety?

Tylko osoby, które punktualnie o godzinie 10:00 weszły na stronę Ticketmaster, bez problemu kupiły bilety na koncert Beyonce w Warszawie. Później zaczęły się ogromne kolejki. - Obecnie liczba biletów na to wydarzenie jest ograniczona lub są one niedostępne. Sprawdź później, ponieważ bilety mogą być dostępne w późniejszym okresie - to komunikat, który wiele osób przeczytało na stronie internetowej. Oznacza to, że 7 lutego biletów może już nie być. Nie ma jednak oficjalnego komunikatu, czy wszystkie wejściówki zostały wyprzedane. Dodatkowe bilety mogą pojawić się w kolejnych godzinach lub w ciągu najbliższych dni. Warto więc  kontrolować sprzedaż. Zdobycie biletów nie będzie jednak proste.

Beyonce w Polsce 2023 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki?

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Beyonce?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE