Beyonce

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER Beyonce w Polsce 2023 - zabrakło biletów dla fanów!

Beyoncé w Polsce 2023 - fani ZAŁAMANI problemami przy sprzedaży biletów. Wielu nie zobaczy idolki!

2023-02-07 16:17

Koncert Beyonce w Polsce to spełnienie marzeń wielu osób. Amerykańska gwiazda ma fanów na całym świecie i nie brakuje ich także u nas. 7 lutego 2023 rozpoczęła się sprzedaż biletów i nie wszystkim udało się je kupić. A niektórzy byli naprawdę blisko! Nastąpiły jednak pewne problemy techniczne. O co chodzi?

Koncert Beyonce w Polsce to informacja, która ucieszyła wielu fanów artystki. Amerykańska gwiazda wraca do naszego po 5 latach, aby zrobić spektakularne show w ramach trasy koncertowej Renaissance World Tour. Już teraz wiadomo, że będzie to wielka impreza, ponieważ wydarzenie będzie promowało jej ostatni album, który utrzymany jest w stylistyce taneczno-elektronicznej. Nie zabraknie jednak też kultowych hitów. Wiele osób od razu zaczęło szukać informacji o biletach. Oficjalna sprzedaż ruszyła 7 lutego 2023. Okazuje się, że przez problemy nie wszystkim udało się kupić wejściówki. Na jaki problem narzekają fani artystki?

Beyonce w Polsce 2023 - bilety gorącym towarem! Czy można jeszcze kupić?

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Beyonce w Polsce 2023 - problem z kupieniem biletów

Sprzedaż biletów na koncert Beyonce była prawdziwym wyścigiem szczurów. Wejściówki można było kupować od godziny 10:00, a już kilka minut później w kolejce było kilkadziesiąt tysięcy chętnych osób. Z tego powodu wielu osobom nie udało się kupić biletu. Niektórzy internauci narzekają, że strona internetowa wyrzucała ich, kiedy już mieli bilety w koszyku. Tym samym nie dokonali zakupu, pomimo że udało im się zajść miejsce w kolejce odpowiednio wcześniej. Nie ma się co jednak martwić, ponieważ nie wszystko stracone. Beyonce ogłosiła drugi koncert w Polsce!

Beyoncé celebruje swoją seksualność na nowej płycie. Renaissance to odrodzenie muzyki dance w odważnym stylu [RECENZJA]

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Beyonce?

Beyonce w Polsce 2023 - kiedy i gdzie?

Data pierwszego koncertu w Beyonce w Polsce to wtorek 27 czerwca 2023 roku. Wydarzenie odbędzie się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. To trzeci raz, kiedy gwiazda wystąpi w tym obiekcie. Warszawską arenę odwiedziła już w 2013 i 2018 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE