Alicja Szemplińska w filmowych hitach! Kiedy obejrzeć koncert na żywo zwyciężczyni The Voice of Poland?

2020-04-06 10:10 EK
Alicja Szemplińska w filmowych hitach! Kiedy obejrzeć koncert na żywo zwyciężczyni The Voice of Poland?
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER/EastNews Alicja Szemplińska w filmowych hitach! Kiedy obejrzeć koncert na żywo zwyciężczyni The Voice of Poland?

Wokalistka jest kolejną gwiazdą, która z powodu obecnej sytuacji związanej z koronawirusem, transmituje swoje domowe koncerty. Takie rozwiązanie przypadło do gustu wielu fanom, dlatego będą mogli posłuchać swojej idolki w nieco innym wydaniu. Tym razem Alicja wykona kawałki z najlepszych filmów. O szczegółach live'u dowiecie się, czytając poniższy artykuł.

Alicja Szemplińska w filmowych hitach! Kiedy obejrzeć koncert na żywo zwyciężczyni The Voice of Poland? O takim wystąpieniu wokalistki marzył z pewnością każdy jej fan. Dziewczyna poprzez popularną aplikację Instagram, zagra specjalny koncert. Co ciekawe, już wcześniej mogliśmy oglądać jej domowe wykonania, podczas których zachwyciła wirtualną publiczność. Alicja Szemplińska znana jest ze swojej przepięknej barwy głosu. Widzowie telewizyjni kojarzą ją również z telewizyjnego talent - show The Voice of Poland, a także z eurowizyjnych eliminacji w programie Szansa na Sukces. Za sprawą wygranej, piosenkarka miała reprezentować nasz kraj podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji w Rotterdamie. Niestety z powodu panującej pandemii koronawirusa, Eurowizja 2020 się nie odbędzie. W ramach rekompensaty organizatorzy tego wielkiego wydarzenia, przygotowali dla swoich wiernych widzów niespodziankę. Dokładnie 16 maja, czyli wtedy kiedy miał odbyć się konkurs, zostanie wyemitowany specjalny koncert Europe Shine a Light, który uhonoruje 41 piosenek z tegorocznej edycji. Widzowie przez dwie godziny, będą mogli nacieszyć ucho wykonaniem wszystkich reprezentantów. Wśród nich jest oczywiście Alicja Szemplińska, która zaśpiewa swoją autorską piosenkę Empires.

Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020!

Domowy koncert Alicji Szemplińskiej - kiedy i gdzie transmisja?

W niedzielę wieczorem 5 kwietnia, Alicja Szemplińska poinformowała swoich fanów za pośrednictwem InstaStories, że zagra dla nich kolejny koncert! Tym razem będzie to domowy występ, w którym wokalistka pokaże się z nieco innej strony i zaśpiewa piosenki z przeróżnych filmów. Artystka dała także możliwość swoim obserwatorom, co do wyboru repertuaru. Przy pomocy opcji zadaj mi pytanie na InstaStories zapytała o ich ukochaną piosenkę filmową, którą ma zaśpiewać. Póki co, nie jest znana lista kawałków, które podczas live’u zaśpiewa Alicja. Z pewnością będziemy mogli je usłyszeć w poniedziałek 6 kwietnia, o godzinie 15 na Instagramie @popsztos.

Mój pierwszy raz - Alicja Szemplińska
Najnowsze