Alicja Szemplińska zaśpiewała hit Demi Lovato. Ciarki na całym ciele gwarantowane!

2020-03-27 15:00 MK
Alicja Szemplińska
Autor: WBF

Alicja Szemplińska to kolejna z gwiazd polskiej sceny muzycznej, która wspiera akcję #zostanwdomu. Niedoszła reprezentantka naszego kraju na Eurowizji 2020 zagrała wyjątkowy koncert w sowim domu. Jedną z przygotowanych przez nią niespodzianek był cover emocjonalnej ballady z repertuaru Demi Lovato. Fani są zachwyceni jej wykonaniem! Posłuchaj Anyone w wersji Alicji już teraz na ESKA.pl.

Anyone w wykonaniu Alicji Szemplińskiej z pewnością was zachwyci! Wokalistka, która mimo młodego wieku, może pochwalić się już bardzo znaczącymi sukcesami w branży muzycznej, niejednokrotnie udowodniła, że posiada świetny wokal. Jako największe sukcesy polskiej piosenkarki można wymienić zwycięstwo w trzech popularnych programach telewizyjnych - Hit Hit Hurra, The Voice of Poland oraz Szansa na Sukces, gdzie nagrodą główną była możliwość reprezentowania naszego kraju podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2020. Wydarzenie miało mieć miejsce w maju, w Rotterdamie, jednak w wyniku panującej na świecie pandemii koronawirusa, Europejska Unia Nadawców podjęła decyzję o jego odwołaniu. Alicja Szemplińska miała zaśpiewać na eurowizyjnej scenie swój najnowszy singiel Empires, za którego produkcję odpowiadają m.in. Patryk Kumór i Dominik Buczkowski-Wojtaszek.

Odwołanie Eurowizji nie załamało jednak Alicji. Wokalistka z powodzeniem kontynuuje swoją przygodę z muzyką. Niedawno zapowiedziała, że będzie jedną z gwiazd Domowego Festiwalu, a także zagrała wyjątkowy koncert w domu. Jako że Alicja Szemplińska posiada póki co dwa autorskie utwory, setlistę jej zrealizowanego w domowym zaciszu koncertu wypełniły covery. Jeden z nich w szczególności przypadł do gustu widzom.

Alicja Szemplińska jedzie na Eurowizję 2020!

Alicja Szemplińska - cover Demi Lovato

Jak mogliśmy się już wielokrotnie przekonać, Alicja Szemplińska posiada świetne warunki głosowe. Wobec tego, młoda artystka często sięga po repertuar gwiazd, które również zachwycają swoim wokalem na żywo. Podczas koncertu, którego zapis można obejrzeć na kanale PopSztos, zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland zaśpiewała balladę Demi Lovato Anyone. Fani nie kryją swojego zachwytu nad interpretacją Polki!

- Piękne wykonania! Byłam jedną z tych osób, które zaproponowały Anyone i wiedziałam, że będzie to idealnie zaśpiewany utwór. Wielka szkoda, że eurowizyjne piosenki z 2020 nie będą piosenkami na 2021. Mam jednak nadzieję Alicjo, że spróbujesz w przyszłym roku i stworzysz jeszcze lepszy utwór, który rozgromi kolejną Eurowizję! - można przeczytać. Zobaczcie domowy koncert Alicji poniżej.

Najnowsze