Zwiastun "Strażników Galaktyki 3" zapowiada zaskakująco mroczne widowisko. Kiedy premiera?

2022-12-02 12:04 Natalia Nowecka
Strażnicy Galaktyki 3 - zwiastun i data premiery nowego filmu Marvela
Autor: kadr z wideo/ Marvel Studios "Strażnicy Galaktyki 3" - zwiastun i data premiery nowego filmu Marvela

Strażnicy Galaktyki wracają po raz ostatni. Marvel podzielił się pierwszym zwiastunem swojego bodaj najbardziej wyczekiwanego filmu - co zobaczymy w "Vol. 3" i kto dołączył do ekipy?

Choć berło najpopularniejszej drużyny superherosów dzierży grupa Avengers, to do Strażników Galaktyki należą serca większości fanów. Ta ekscentryczna marvelowa familia zaliczyła ostatnio krótki występ w niezwykle udanym Holiday Special od Disney+, zaś już w przyszłym roku powróci, by zakończyć naszą wspólną przygodę. Wygląda jednak na to, że "Vol. 3" będzie filmem nieco mroczniejszym i poważniejszym od swoich poprzedników. Tak przynajmniej sugeruje zwiastun. 

"Strażnicy Galaktyki 3" - zwiastun nowego filmu Marvela

W finałowej odsłonie trylogii Jamesa Gunna ponownie spotkamy Gamorę, choć oczywiście tę z innej linii czasowej, której udało się umknąć po bitwie z Thanosem, oraz Cosmo, która rozkochała w sobie Marvelomaniaków swoim krótkim udziałem w Holiday Special, i która widocznie na dobre rozgościła się w szeregach ekipy. Poznamy też wreszcie Adama Warlocka, w którego wcielił się Will Poulter, a także pożegnamy naszych ukochanych bohaterów raz na zawsze (a przynajmniej większość z nich). Choć w zwiastunie nie brakuje typowego dla Strażników humoru, trudno nie odnieść wrażenia, że całość ma w sobie znacznie więcej powagi i patosu, choć istnieje szansa, ze James tylko mydli nam oczy. 

"Strażnicy Galaktyki 3" - kiedy premiera?

W swoich rolach powrócą Chris Pratt jako Star-Lord, Zoe Saldana jako Gamora, Dave Bautista jako Drax, Bradley Cooper jako Rocket, Vin Diesel jako Groot, Karen Gillan jako Nebula, Pom Klementieff jako Mantis, Sean Gunn jako Kraglin oraz Elizabeth Debicki w roli Ayeshy. W "Vol. 3" zadebiutuje też Chukwudi Iwuji, z którym James Gunn współpracował już przy okazji "Peacemakera""Strażnicy Galaktyki 3" zawitają na ekranach kin 5 maja 2023 roku.

Jak dobrze znasz filmy Marvela? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak ma na imię siostra Natashy Romanoff?
Czarna Wdowa film
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE