Disney+ GRUDZIEŃ 2022: najciekawsze premiery. Co obejrzeć na platformie?

i

Autor: materiały prasowe Disney+ Disney+ GRUDZIEŃ 2022: najciekawsze premiery. Co obejrzeć na platformie?

Disney+ GRUDZIEŃ 2022: najciekawsze premiery. Co obejrzeć na platformie?

2022-11-29 15:31

Co ciekawego obejrzeć na Disney+ w grudniu 2022 roku? Które filmy i seriale są warte uwagi? Przejrzeliśmy listę premier Disney+ na ten miesiąc i wyłoniliśmy dla was najciekawsze propozycje.

Disney Plus - filmy i seriale na grudzień 2022. Jakie produkcje debiutują na platformie w najbliższym miesiącu? Po które tytuły zdecydowanie powinniście sięgnąć? Postanowiliśmy wyłonić dla was listę najciekawszych filmowo-serialowych premier od Myszki Miki.

Disney+ GRUDZIEŃ 2022 - najciekawsze premier

W grudniu Disney+ zadba o to, aby maksymalnie umilić chłodne, zimowe wieczory. Ten ostatni miesiąc roku, choć kojarzy się przede wszystkich z choinką i prezentami, nie oznacza jedynie klasycznych filmów świątecznych. Przed nami kilka ciekawych premier, w tym przede wszystkim nowe odcinki serialowego "Willow" oraz kolejna odsłona "American Horror Story". Lista premier Disney+ na grudzień 2022 prezentuje się następująco:

"Jedna na milion" (serial) - 2 grudnia w Disney+

Serial opowiada historię Candeli, młodej kobiety pracującej w centrum logistycznym i marzącej o karierze piosenkarki. Jej życie zmienia się, kiedy Fede Ariza, ważny producent muzyczny, słyszy jej występ w barze. Tej samej nocy Candela spotyka Diego, dawnego kolegę z liceum, który usiłuje zostać zawodowym bokserem. Wspólnie z nim będzie pokonywać przeszkody i przeżywać rozczarowania, nadzieję, miłość oraz przyjaźń. W serialu występują Miguel Bernardeau (jako Diego), jeden z najbardziej obiecujących młodych hiszpańskich aktorów ("Szkoła dla elity", "Cała reszta", "1899") oraz Aitana, aktualne muzyczne objawienie i najważniejsza artystka pop w Hiszpanii ("Mariposas", "Formentera"), która gra Candelę. 

"American Horror Story: NYC" (serial) - 7 grudnia w Disney+

Pewien lekarz dokonuje przerażającego odkrycia, a miejscowy reporter trafia do nagłówków jutrzejszych wiadomości. Przed nami jedenasta odsłona nagradzanej antologii stworzonej przez Ryana Murphy'ego i Brada Falchuka.

"Patrz jak kręcą" (film) - 14 grudnia w Disney+

W latach pięćdziesiątych podczas prac nad filmową wersją przebojowej sztuki dochodzi na londyńskim West Endzie do największego zabójstwa w historii – ginie kluczowy członek ekipy. Zmęczony życiem inspektor Stoppard i jego gorliwa nowicjuszka, posterunkowa Stalker, podejmują się prowadzenia sprawy, wkraczając w pełne przepychu i mroczne podziemia teatru. Im bardziej badają tajemnicze zabójstwo, tym bardziej zdają sobie sprawę, że robią to na własne ryzyko.

"Skarb narodów: Na skraju historii" (serial) - 14 grudnia w Disney+

Życie Jess Valenzueli wywraca się do góry nogami, gdy enigmatyczny nieznajomy przekazuje jej wskazówkę dotyczącą wielowiekowego skarbu, który może być powiązany z jej dawno zmarłym ojcem. Jess ma talent do rozwiązywania zagadek, a jej umiejętności zostają wystawione na próbę, gdy ona i jej przyjaciele podążają za wskazówkami ukrytymi w amerykańskich artefaktach i zabytkach. Pojawia się pytanie, czy Jess jest w stanie przechytrzyć handlarza antykami na czarnym rynku w wyścigu o odnalezienie największego zaginionego skarbu w historii, a zarazem odkryć prawdę o przeszłości swojej rodziny?

"Naiwniak" (serial) - 21 grudnia w Disney+

Prześmiewcza, filmowa półgodzinna komedia osadzona w świecie klasy robotniczej południowo-centralnego Los Angeles. Bohaterem serialu jest Julio Lopez, 30-latek, który wciąż mieszka z rodzicami, ze swoją dziewczyną spotyka się od czasów liceum i znajdzie każdą wymówkę, byle tylko nie musieć zajmować się własnymi problemami. Julio pracuje w organizacji Hugs Not Thugs, zajmującej się resocjalizacją członków gangów, gdzie ściera się ze swoim starszym kuzynem Luisem, byłym gangsterem, który właśnie wyszedł z więzienia i zamieszkał z Julio i jego rodziną.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1